POWIĘKSZENIE
#1
Lepiej by było jak by działki były powiększone o troszke o mniej więcej 10 kratek!:idea:
#2
Teraz nie można tego zrobić oznaczałoby to reset wszystkich działek, albo admin musiałby ręcznie przesuwać na mapie setki istniejących działek. Inną wadą zwiększenia działek byłoby wydłużenie podróży z działki A do B. Zresztą tyle miejsca ile jest wystarcza aby zbudować coś fajnego. Pamiętaj też, że możesz budować w dół jak i w górę co daje Ci dodatkową przestrzeń lub zawsze możesz kupić Vipa i posiadać 3 działki zamiast jednej. Smile
[Obrazek: 20131201164626.png]
#3
mam jusz vipa i mam 2 działki według mnie to jescze mało
#4
To jest żmudna robota . Ale przyda sie.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
Zawsze możesz jeszcze tą 3 działkę dla Vipa zająć. Miałem podobny problem bo stworzyłem na singlu dom, który wymagał 26x25 kratek miejsca. I wiesz co? Upchałem go w te 25x25 i wyszedł mi nawet fajniejszy. Rzecz w tym, że trzeba sobie radzić i przystosować się do sytuacji. Nikt nie skasuje działek setki graczy tylko po to byś Ty mógł sobie poradzić ze zmieszczeniem się na swojej. Smile

Wyobraź sobie taką sytuacje, że kupiłeś owcę od jakiegoś gracza i mieszka on jakieś 100 działek dalej od Ciebie teraz transport ich za pomocą słomy jest bardzo powolny i uciążliwy ( Bo ten gracz Ci nie ufa i nie doda Cię na chwilę do działki abyś mógł założyć smycz na owcę) Zajmuje Ci to jakieś 20 minut i jest duża szansa na to, że jakiś gracz lub mob zabije Ci te owce po drodze. Teraz zwiększmy działki o 10x10 kratek. Co się stało? Droga z 20 minut zajmuje teraz 30? Myślisz, że to się spodoba graczom?
[Obrazek: 20131201164626.png]
#6
no to se jakoś poradze


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości