No jeszcze pare pytań...
#1
Jeżeli jest tak jak Cichy mówi to raczej przy kontroli nie będę mógł powiedzieć że ogólnie gram w tą grę niezgodnie z prawem, lecz mojang nie ma nic do tego... Czyli będę musiał grać na kolegi a raczej już moim konce (Kolega pograł 1 miech i mu sie znudziło to mi oddał Big Grin) Pytanie jest takie:
Da się zmienić jakoś nick na minecraft.net?
Jeżeli się nie da to czy Cichy, mógł byś mi jakoś to załatwić w plikach serwerowych? Nie wiem czy to możliwe i czy byś chciał ale to by był bardzo miły gest w moją stronę... Bo ten nick jest dla mnie wielkim problemem ;/
Był taki czas gdzie przez około 2 miechy grałem tylko na nim i gdy ktoś pisał
''ProGancarz daj cobla'' to nie reagowałem. Po za tym wyobrażacie sobię do mnie mówić ''ProGancarz'' ? W ogólę mi to do głowy nie przychodzi ;[

Nie da się nic z tym zrobić ?

A co do mojego komputera i internetu to mogę właściwie wszystko robić tylko musi być to zgodne z prawem. Muzykę mogę sobię chociaż na YT włączyć i nie będę się bał że mi transfer pójdzie... Komputer w miarę dobry (Na mc będę miał z 200-300 fps) a internet 5 MB na s To też lagów nie będę miał. Na pewno lepsze to niż mój lapek z tym internetem gdzie na mini ustawieniach miałem 10-30 fps i 4 GB transferu do wykorzystania.
Właściwie pisze to z tego lapa i internetu, który mi się już wyładował i musiałem czekać z 15 minut aż mi sie strona załaduję ;<
#2
Nie przesadzaj. Jak dostałeś to w ramach jakiegoś stypendium czy czegoś (pisałeś, że z Unii) to i tak raczej nie będą ci tego kontrolować czy pirackie czy nie. Bez przesady, takich osób co coś tam dostały jak ty jest na pewno sporo i wątpię żeby ktoś komuś płacił za kontrolowanie czy aby na pewno wszystko jest legalne.
#3
To jest w ramach projektu Unijnego ''Walka z Wykluczeniem Cyfrowym mieszkańców gminy Jerzmanowa'' (czy coś w tym stylu) porzyczający ma prawo przeprowadzic kontrolę maxymalnie raz w miesiącu... Czytałem cały regulamin. Umowe mam chyba na 7 lat. Potem za neta płacić będę musiał sobię sam a kompa zostawiają. No chyba nie bedę czekał az 7 lat żeby zagrać sobię na swoim nicku, no chyba że se kupię premium... Ale nie mam konta bankowego ;< Po za tym jak by się dowiedzieli że mam laptopa w domciu to by od razu umowę zerwali. Więc jak przyjdą to lapa od razu pod łóżko.
#4
To poczekaj i się okaże czy robią te kontrole.


PS. Nie powinni ci sprawdzać kompa bo możesz mieć na nim sprawy prywatne...(mam pomysł xd zrób folder "Prywatne" i wrzuć tam MC ;p)
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#5
Mają prawo przeskanowć cały komputer... Tylko myślę nad tym jak oni odróżnią tego pirata od orginała ?
#6
specjalista sie zna.
ale nie sadze by podczas kontroli az tak dokladnie cie sprawdzali. pol dnia by im to zajelo jak nie dluzej ;p
pewnie sprawdzi samy "znane" programy i system. np. photoshop i inne.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Też tak myślę... Ale wolę nie ryzykować. Nie da się zmienić nicku jakoś na serwerze? Tak że wchodzę jako ProGancarz a widać mnie jako Rzepakowski? Na pewno się da ( przynajmniej tak przypuszczam ) ale czy bedziecie skłonni to zrobić... ?
#8
Cześć ProGancarz. Nick da się zmienić ale na miejscu cichego bym tego nie robił bo będą wiadomości typu "ProGancarz atmin zmienił sobie nick, daj djaxy" :p
#9
To dyskretnie mógł by to zrobić ^.^ Po za tym użytkownicy forum na pewno to zrozumią... Ten nick jest obrzydliwy! Bleeee
#10
Z tego, co mi wiadomo, to Mojang wprowadził lub wprowadzi możliwość zmiany nicków na kontach premium. A jeżeli nie ma, to chyba lepiej, żeby Cichusek zmienił dane w folderach serwerowych.
402 Payment Required


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości