S.T.A.L.K.E.R
#1
Siemka! Stworzyłem ten temat, który jest poświęcony grze S.T.A.L.K.E.R (Wszystkie części) Każdy może napisać co o niej myśli i wyrazić swoje zdanie.

Ja osobiście cenię sobię tą gre ponieważ bardzo lubię ten ''Apokaliptyczny'' nastrój panujący w tamtejszym świecie. Ogólnie S.T.A.L.K.E.R jest ( Przynajmniej moim zdaniem) grą rpg/fps/sandbox. Dlaczego? Mamy tam ''prawie'' otwarty świat... Co prawda świat w każdej innej części gry dzieli się na ileś tam poziomów, ale są one tak duże że nie odczuwamy tego podziału. Zonę napotykają fascynujące emisje,fale mutantów i inne tego typu rzeczy.
Dlaczego rpg?
-Ponieważ jest dużo różnych zadań głównych,pobocznych itp.
-W każdej części jest całkiem dobra fabuła
Dlaczego fps?
O tuż w Stalkerze fps jest dosyć mały choć nie ukrywając co chwilę musimy urzywać naszej broni ale to nie jest taki styl jak na przykład CoD lub BF gdzie jest tylko napierdzielanka. Tu chodzi się po świecie, exproluje i jedynie przed czym musimy sie bronić to przed krwiożerczymi mutantami,przed Bandytami,oddziałami Regeneratów,Monolitu oraz przed siłami Wojskowymi (W każdej części jest trochę inaczej)
Dlaczego sandbox?
Ponieważ świat jest rozległy, my decydujemy gdzie idziemy, co robimy i z kim się zadajemy. Zbieramy artefakty,handlujemy nimi i innymi gratami,zbieramy informacje,bawimy się Big Grin

Każda część Stalkera jest na swój sposób wyjątkowa...

Zalety i wady.

Zalety
-Duży wybór broni i pancarzy
-Dużo modyfikacji do nich
-Rozległy świat
-Prawdziwy survival
-''Apokaliptyczny'' nastrój
-Śmieszne dialogi
-W ch*j dużo modów, które naprawde zmieniają grę!

Wady
-Mało jest ''spektakuralnych'' misji gdzie się dużo dzieje. Zwykle misje są przynieś,podaj,pozamiataj. Ale są wątki,które strzelają nam na pysk uśmiech.
-Bugi, które się zdarzają w grze (Ale są bardzo śmieszne)
-Czasami nie wiadomo co robić.

Jeszcze jest jedna rzecz, którą chciał bym omówić...
Mianowicie Stalker Online... Jest to całkiem inny ''Stalekr'' lecz gra wielo osobowa. Tam jest o wiele większy survival ponieważ większość rzeczy musimy sobię sami craftować, w każdej chwili mogą napadnąć cie bandyci itp... Jeszcze osobiście nie grałem ale na forum poświęconym tej grze dużo czytałem o tym i łza mi się w okół kręciła na myśl że takie coś istnieje... Tam można zakładać klany,atakować inne,polować na mutanty, szukac artefaktówi innych przedmiotów,handlować (Z tego co wiem to tam ludzie dzielą się nieoficjalnie na handlarzy,myśliwych,zbieraczy itp...)
Coś niesamowitego...

To tyle, wiem że długie ale zapraszam do przeczytania oraz zachęcam was do wyrażania swoich opinni na ten temat. Smile
#2
Jeżeli temat jest nudny i nikt nie chce się wyrazić to można zmknąć
#3
Nie grałem. Nie zagram.
#4
Nie na mawiam nikogo do grania tylko do wyrażenia swoich opinni. Na takim forum jednym o Stalkerze byłem chyba najmłodszym użytkownikiem... To już gra nie tego pokolenia ;c Ale jest zajedwabista ;]
#5
Bo w dzisiejszych czasach liczy się grafika, a nie gameplay :c troche to zrąbane że tak się dzieje. Ludzie wybierają konsole patrząc tylko na parametry(procesor,karta graficzna itp) nie patrząc ma gry. Może przez to jest ta gra mało rozpoznywalna bo ma słabą grafikę, bo dzisiejsza młodzież nie zagra w gry które mają słabą grafike.


To są głupie czasy ;p
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#6
Stalker? Grafa spoko jak na 2010-2012 rok... Bo teraz tylko ludzie powyżej 16 lat w to grają. A dzieci w 'minkrfta' xd


**Moim komentarzem nie chce nikogo obrazić**
#7
Nie gralem , nie zagram
~Fishu
Wole napierdzielanke w CoDa lub cus innego
Czekam na skyrima online 04.04.14r ;p , sie doczekam ;p
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
Ten ten stalker to taki far cry wersja 1410 xd
Konfidencić na maluchy
#9
Stalker to jest raczej Metro 2033 misiaczku.
#10
No tak.. Nieco podobny do metra. Tylko lepsza grafa i otwarty świat. Ale w metro jest zajedwabiste to że każda postać ma własny skin i wydarzenia są ciekawe. Ale i tak stalker lepszy. Far cray ? Moim zdaniem te gry całkiem się różnią.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości