Dylemat ;[
#1
Witam! Mam pewien problem. O tuż niedawno otrzymałem z projektu unijnego nowy komputer i internet (Internet mają mi dostarczyć do 30), lecz niestety lub stety nie mogę pobierać nielegalnych plików bądź programów.
Chodzi o to że muzyki se nie mogę pobrać lub jakieś gry... Wszystko muszę kupić. I tu pytanie do doświadczonych... Czy CichuLauncher jest w 100% legalnym programem? Jeżeli nie, to będę zmuszony grać na orginalnym koncie mojego kolegi. Sęk w tym że on ma głupi nick ;c (ProGancarz) Bardzo mnie nurtuje ta myśl... Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.
#2
Słabo ;p Ja tam mam tak, że mi nie sprawdzają co mam na tablecie... W sumie CichyLauncher umożliwia grę na non-premium więc teraz kwestia, czy non-p jest oryginalne, czy tylko premium...
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#3
Mój program jest legalny.
#4
Czyli teoretycznie mógł bym normalnie korzystać z CichegoLaunchera?
Nie no... Jeżeli jest legalny to będę na nim grał. ALe jak mi zabiorą kompa to stir odkupujesz ^.^ xd
#5
stireg ci zrobi kompa Big Grin
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
NIe no ... Też prawda Big Grin
#7
program jest legalny ale pobiera nielegalna gre. co prawda mojang nic nie ma do piratow i pozwala nam na nich grac, ale jednak nie jest to zgodne z prawem.
troche glupio masz z tym kompem. po co ci internet jak wszystko musisz miec legalne, nawet piosenki nie mozesz pobrac jesli wykonawca jej nie udostepnil.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Uuu, Cichy pirat? Arrrrgghhh! xD
#9
Na pokład kamraci! Żagle w górę! Arrgghh















Wiem że nabiłem xd
Poczujcie potęgę kapitalizmu!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości