Skarga na gracza Ziomal007
#1
Mój nick: Arcadius1996
Nick oskarżonego: Ziomal007

Szanowni Państwo!
Zgodnie z regulaminem strony składam skargę na gracza Ziomal007. Informuję, że przedmiotem skargi jest transakcja, zawarta w dn. 22.01.2014 r. na serwerze Classic-Freebuild. W związku z powyższym, gracz Ziomal007, będący sprzedawcą, zobowiązał się na przekazanie mojej osobie 32 sztuk "jasnogłazu" w zamian za 10 "diamentów" i 320 "sztabek żelaza". Niestety nie otrzymałem zamówionego towaru, pomimo zapłaty i licznych próśb. Ponadto moją skargę mogę oprzeć na podstawie relacji gracza Just, będącego świadkiem zdarzenia.
Mając na uwadze dobro konsumenta, wnoszę o stosowne ukaranie gracza Ziomal007 i zwrot płatności, które przekazałem w transakcji. Zwracam się z uprzejmą prośbą o szybkie rozpatrzenie sprawy.
Z poważaniem, Arcadius1996
[/align]
#2
dowody?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Muszę z przykrością przyznać, że żądanie ode mnie dowodów w postaci zdjęcia, którego nie posiadam, jest wielce niestosowne. Nie byłem świadomy, iż do skargi niezbędne są zdjęcia z gry, które w mojej opinii stanowią absurd i nieuzasadnione żądanie (dopiero zakładając to konto, dowiedziałem się o takich przepisach). Chyba, że jest Pan w stanie zobaczyć historię postów, to byłbym wdzięczny.
#4
To teraz już wiesz, że trzeba robić screeny. I to nie jest absurd, bo równie dobrze mógłbyś kłamać Sad
#5
W momencie, kiedy mnie perfidnie oszukano, zacząłem ostrzegać ludzi na czacie. Wierz, albo nie - odpisał mi pewien gracz [VIP], na którego zresztą się powołałem powyżej. Okazało się, że Ziomal007 okradał kupujących już od dłuższego czasu. Dowody? Ludzie, ja specjalnie założyłem tutaj konto, żeby sprawiedliwości szukać, a Wy tylko żądacie. Jeśli jest taka możliwość sprawdźcie historię czatu.
#6
Świadkowie to nie jest dobry dowód. Postaw się w roli Cichuska. Oddałbyś te itemy i zbanował tego gracza? Ja myślę, że nie.
#7
Nie chodzi tu o te rzeczy, które bezprawnie mi zabrał (mogę od nich odstąpić), ale o uczynek i konsekwencje, których egzekwowanie, jak widać jest na tym serwerze nieskuteczne i bardzo krzywdzące. Dajecie nieuczciwym graczom wolną rękę na oszustwa i kradzieże. Niestety mój przypadek i wielu innych graczy jest wam obcy, gdyż Ziomal007 jest sprawcą wielu takich uczynków. Jeżeli świadkowie i inni pokrzywdzeni nie stanowią dla was wystarczającego dowodu, to nie wiem co mogę jeszcze zrobić. Wypadałoby jedynie postawić się w roli pokrzywdzonego gracza, może trochę łatwowiernego, aby to zrozumieć. Czy administracja nie ma dostępu to wspomnianego wcześniej czatu? Proszę tylko o pomoc i nie życzę sobie zakładania z góry, że gracz posługuje się kłamstwami.
#8
fajny server Cichusek .Smile A co to Ziomal007 to zeby to jednego okrad xd Nabiera ludzi i oczernia .Ale poza tym super ludzie .
#9
Serdecznie dziękuję Ci, Just za okazaną mi pomoc, którą traktuję jako jedyny wyraz dobroci i chęci na tym serwerze i forum. Niestety nie można spodziewać się takich gestów ze strony innych graczy i administracji. Z przykrością oświadczam, że nie tylko moja sprawa, ale także wielu innych została potraktowana w taki, a nie inny sposób. Nie wiem, czy moja prośba zostanie kolejny raz zignorowana, pozostawiona bez odpowiedzi, ale ośmielę się jeszcze raz zapytać: czy administracja pozostawi haniebny uczynek Ziomal007 bez konsekwencji?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości