pytanie logowanie
#1
Witam wszystkich, mam pytanie pewnie dla wielu z Was banalne, ale ja dopiero zaczynam swoją przygodę z minecraftem i mam problem.
Pobrałem launchera, wchodzę do gry i nie mogę się ruszać, z tego co jest napisane domniemam, że trzeba się zalogować poprzez podanie hasła, czy pominąłem jakiś krok? bo żadnego konta nie tworzyłem dotychczas, liczę na szybką odpowiedź, z góry dzięki
#2
zły dział

masz premium?
#3
nie mam premium
#4
to musisz zmienić nick.....
#5
No musisz się zarejestrować więc napisz /register hasło powtórzhasło. Potem ja będziesz wchodził na serwer napisz /login hasło (oczywiście te jakie wpisałeś przy rejestracji). Jeżeli jesteś już zarejestrowany a nie tworzyłeś nigdy konta to masz 2 rzeczy do wyboru:
Jeżeli nie kupowałeś minecrafta to po prostu zmień nick.
Jeżeli kupowałeś minecrafta to zaloguj sie na minecraft.net, wejdz do zakladki store, albo profile i zrob screen by pokazać ze masz premium.
#6
on napisał że się nie rejestrował i mu wyskoczyło zeby się zalogowal i ze nie ma premium nupie Tongue
#7
Fajnie. Zobacz sobie o której ja wysłałem wiadomość, a o której wy. Napisanie wiadomości trochę mi zajęło bo w porównaniu do ciebie nie zauważyłem jedynie, że zły dział... Tak na prawdę to sam zastanawiałbym się gdzie coś takiego napisać ponieważ, nie ma działu poświęconego serwerowi (ogólnie).
#8
został usunięty....nwm czemu...
http://poisonedcraft.pl/forum/showthread.php?tid=4649


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości