Paskudstwo kasujące działki na Clasic
#1
Witam!
Chciałbym Was zapytać po co jest "to coś" co kasuje działki na serwerze Classic? No to jest pytanie, ale dlaczego TO pytanie umieszczam w tym dziale. To dlatego, że miałem problem bo mi skasowało działkę kiedy przez jakiś czas mnie nie było (grałem na innych serwerach) a podczas wizyty na serwerze, pierwszej od chyba 3-4 tygodni jak zwykle wchodzę na Classica, chcę iść na moją działkę, a tu... NIE MA!! Angry Miałem nie tyle rozbudowaną działkę, ale w za to miałem dużo rzeczy, surowców i innych "bla,bla,bla".
Ale głównie chciałbym zapytać po co to jest?
PS. I jeśli dałoby się to proszę przywrócić mi starą działkę. (suchar Tongue)
[Obrazek: a97782342b733f82c3ba94b60fb83357.png]

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszem po polsku.


#2
To paskudztwo to plugin na działki. Gdyby nie usuwało automatycznie działek, to byłoby sporo opuszczonych działek.
#3
No moja nie była opuszczona akurat tylko gdzie indziej w tym czasie grałem, a gram na wielu serwerach, bo to zawsze jakieś urozmaicenie. Wink

PS. Biedna działeczka. Sad
(kolejny sucharek)
[Obrazek: a97782342b733f82c3ba94b60fb83357.png]

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszem po polsku.


#4
skoro grales na innym serwerze to byla opuszczona. bo tutaj nie grales tylko magazynowales itemy, zapauzowales gre.
nikt nie chce miec sasiada ktory wchodzi raz na miesiac albo na pol roku.. ludzie na skyland czesto sie mnie czepiaja zebym usunal wyspe sasiada bo nie bylo go przez tydzien, bo chca miec jakiegos nowego sasiada ktory gra codziennie.

jakbym nie usuwal wysepek i dzialek to mapa bylaby olbrzymia, a czynne dzialki spotykalbys oddalone o 10 innych dzialek od siebie.

np. na takim skyland s1 jest czynnych 9,5 tys. wysp (po 14 dniach sa kasowane stare), no to fajnie by bylo jakbym usuwal po miesiacu albo w ogole tego nie robil.. :/
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości