Propozycja..
#11
Nie musi byc dzwignia...wystarczy ze bedzie dziura wiec nie beda mogli stac besposrednio do guzikow, a inni sie jakos ustawia i zdolaja kliknac ten guziczek i sie tepna
#12
Ja myślę, że wystarczy przenieś guziki na 3 kratkę i koniec Big Grin
#13
planowalem nowy spawn na 1.7, ale cos dluuugo trwa ta zmiana wersji serwera no i nie wiem co zrobic.
mozna wgrac tam plugin taki jak na chowanym, jak sie podejdzie pod przycisk to gracze staja sie niewidzialni.
ale nie wiem czy jest sens to robic, skoro zaraz moze sie zmienic tamto otoczenie..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
Może to potrwać nawet miesiąc, więc zrób tak jak w chowanym.. Tongue
#15
Ale emmmmm czemu? Przeciez wf hectora jest na 1.7 bukkit to czemu pc nie moze byc na 1.7?
#16
bo.. cichy launcher nie dziala na nowych wersjach gry, nie mamy zastepczego, stirantowi sie nie chce go pisac, a reszty nie mam ochoty promowac bo albo sa po angielsku, albo maja pelno reklam, albo sa z cheatami.
no i tez mialbym mniej graczy, bo wiekszosc serwerow uzywa 1.6 ;p
dlatego zrobilem serwery 1.6 i 1.7 w jednym, ale nowych bloczkow nie ma.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#17
emm ja mam dobry launcher do wyboru sa wersje 1.7 i hmm sprawdzilem go i nie ma cheatow

Jak Cichy sie zgodzisz podam ci link
#18
Cichusek pamiętasz jak graliśmy na sky war's? Bo teraz są Tabliczki ale kiedyś był ''portal'' do 'endu' ale tp na arene więc Możemy zostawić przyciski ale pod nimi teleporty w ziemi .. Co wy na to?
Konfidencić na maluchy
#19
Proponuję dać jakieś komendy, żeby tepało nas na arenę, np. /dolacz Miasto 1 - To wtedy jakbyśmy dołączali do Areny 1 klikając guzik 1.
Ale znając życie stir nie będzie chciał napisać odpowiedniego pluginu Tongue
Niedostępny
#20
Bo jest zajęty... Wystarczy zrobic dziure pod guzikami albo postawic na 3 kratke


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości