zmiana niku
#1
zmieniłem nik z czesioxd na CzesioXD jak zarejetrowałem sie na czesioxd wyspe mam kase też tylko ity z enderchesta i to co w eq było znika ale można zmieniac literki

ktoś chce mnie za to za to zbanowac ale to buj minerafta nie serwa każdy może zmieni nik
#2
to na PW do cichego... tylko zaśmiecasz wątkami ;p
#3
ale bana za to nie ma?
#4
Jak nie będziesz wbijał na te konto, to chyba nie ma ;p
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#5
jeśli robisz MK po to żeby np nwm,...zrobić wyspe i wziac ity i dać sobie na drugie konto....ale chodzi o to, że nie można grać na dwóch kontach...jest to zakazane, ale gdy poinformujesz cichego (najlepiej na pw bo nam to info nie potrzebne) to nie daje ci bana za mk
#6
ale to to samo konto wyspa i itki nawet elite mam i to samo hasło bez robienia nowego konta tylko literki zmieniłem CichusekPL sprawdz bo nie chce bana wejdz na czesioxd i na CzesioXD mam tom samom wespe
#7
można zmieniac literki w niku konto pozostae to samo tylko masz inny nik z np dużymi literkami a nie małymi Big Grin
#8
mozesz. to twoj nick. jak widzisz ja na forum nie pisze nawet duzych liter, a niektorzy pisza.
tak samo masz z nickiem ;p

zaloguj sie na czesioxd i wyjmij sobie itemy z eq i enderchesta i przenies na CzesioXD jak wolisz.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości