Przekazanie forsy
#1
Witam cię Cichusek wiem że na koncie werabania już mnie nie odbanujesz i to jest smutne Sad ale prosiłbym cię o 1 rzecz być przekazał wszystkie pieniądze graczowi mat2000 nie patrz na ostatnie wchodzenie z czyjego komputera było wchodzone bo to jest mój dobry kolega i przyjechał do mnie ostatnio i weszedł z mojego kompa na swój nick. Wpadliśmy na pomysł byś przelał kase na mat2000 więć pytam się czy przelejesz i bardzo o to proszę.
#2
Weź przelej.
To tylko ostatnie życzenie skazanego na perma.
Niedostępny
#3
a skad moge miec pewnosc, ze jego kolega to jego drugie konto, a cala historyjke o tym ze u niego byl sobie wymyslil? Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Cichusek mam pytanie ty mi zbanowałeś całego minecrafta jak miałem wejść na inne konto??
no plisss on nie ma forum a chciałby moje pieniądze uwierz ja nie kłamę. Nie wiem jak ci to udowodnić że to on mam fote cyknąć nie no z fotą to żart ale uwierz bo te pieniądze sie i tak zmarnują a takto on by sobie miał tą forse i by pięknię ją rozmnażał xd więć uwierz
#5
Ja dobrze wiem czy to kolega czy drugie konto... powiedzieć? Tongue
#6
Taa..
#7
mow , bo jeszcze cichy ci da bana , bo nei powiesz kto to i poniesiesz ta sama konsekwencje co on
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
(12-29-2013, 14:22)TheKomexPL napisał(a): Ja dobrze wiem czy to kolega czy drugie konto... powiedzieć? Tongue

A ty co? Skąd to wiesz? W admina się bawimy? xd
Niedostępny
#9
To mój kolega mówił mi...
#10
Nie lepiej mi przelac? xD
A co do temtu dobrze znam werabania i on by tego nie pisał gdyby to było jego 2 konto.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości