Propozycja
#1
Moją propozycją jest coś takiego aby rozdzielić skyblocki z pozostałymi bo przy 600 graczom jak wbiją na serwer to niestety nieda się grać Sad a to jest nie przyjemne Sad czy dało by się coś takiego zrobić albo poprostu usunąć lagi ?
[Obrazek: skyland.png]
#2
To plac Cichemu kase na serva , to rozdzieli
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
ale nie ma lagow.
tps serwera jest 16-17 przy wszystkich serwerach zapelnionych.
maksymalny tps to 20 Tongue

to i tak jest ladnie, lagi sa niezauwazalne, np. ja to testuje tak, ze robie wielki kloc z dirta i kopie lopata.
jezeli tps jest niskie, to czasem zniszczony dirt pojawia sie z powrotem i znika zanim zdaze go znowu rozwalic diamentowa lopata.
ale mi to sie zdarza raz na kilkanascie wykopanych klockow. czasem tak wlasnie testuje dzialanie serwera gdy jest mocno obciazony ;p
cofac, to mnie nigdy nie cofalo. itemki nie znikaly ani nic. potworki da sie ladnie zabijac.
wiec nie widze tutaj jakichs lagow.

znam serwery na ktorych graczy jest po 1000, a maszyna jest tak jechana, ze serwery maja po 4-6 tps.


serwerow nie rozdziele. kiedys pvp bylo osobno, na skyblockach ciagle leciala automatyczna wiadomosc na czacie o tym serwerze + byly tabliczki na spawnie + informacje na stronie. i co? i nic.. maks 30 osob, czasem ledwo 10.
moglbym kupic osobna maszyne i hostowac serwery osobno i je dalej laczyc tak jak jest teraz, ale nie stac mnie na kolejna maszyne bo sa drogie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości