Kradziej, oszustwa, konie i wiele innych!!
#1
Mój Nick: LoLcIa2001
Nick'i Oskarżonych: Przemu89 i kax3
Opis zdarzeń: Gracze (Przemu89 i kax3) okradają mnie, Truskawkę3198 i Aliskową.. Bałyśmy się! Zaglądali do naszych skrzynek, rozwalali nam domy! To był horror! Na dodatek wszystkie konie prawie wysadzili! Resztę pozabijałam, bo to nie miało sensu i usunęłam działkę.. Przeniosłam się na drugi koniec mapy, z nadzieją, że nikt mnie i Truskawki nie znajdzie! Postanowiłyśmy przenieść się do Aliskowej, a raczej obok. I patrzymy , a po 50 minutach Przemu89 ma działkę obok Aliskowej! Proszę o ban na stałe! To co przeżywamy to istny horror! A to wszystko wina By Zyczu! Gość ma moda, skąd wiadomo czy ktoś jeszcze będzie go miał? Srq, też za wulgaryzmy na czacie z naszej strony, ale jak Wy byście się zachowali? Przesyłam załączniki!


Załączone pliki Miniatury
       
#2
Podpisuje się pod skargą taka sama sytuacja.
[Obrazek: 75ct.jpg]
#3
LoLcIu kochana zapomniałaś że on ma jeszcze kilka innych kont.
W tym: Konwaliowa89, Ksawery no i nasza przyjaciółka truskawka3198.....
On podszywał\podszywa się pod te osoby.
I zawsze kłamał że to jest kimś innym.
Myślę że jest już wystarczający powodów by go zbanować. Dodam że nazywał mnie Dzi*** i innymi podobnymi...
#4
napisze tutaj post do obu tematow.
1. lolcia. z tego co widze to jestes dodana do wielu dzialek na serwerze. miedzy innymi do dzialki truskawki, do ktorej jestes dodana ty, aliskowa, oraz przemu89 i jagodzianka. kax3 pewnie nic nie otwierala, po prostu przemu dawal jej itemy (bo byl dodany) i ja wszedzie wpuszczal.
2. ronax, z tego co widze, to masz tylko 1 pomocnika na dzialce i nie masz nikogo dodanego, ale nie moge sprawdzic czy miales kogos jeszcze do niej dodanego, czy tez nie. nie wierze w to, ze jakis cheat moze obejsc ten plugin, ale po prostu mysle ze dawno temu kogos dodales do swojej dzialki i zdarzyla sie ta sama sytuacja co u lolci.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Cichusku chciała bym coś sprostować.
Bo gdy on się zaloguje wpisuje komendę na dodanie do działki na co pozwala tamta wspomniana wcześniej modyfikacja.
I dzięki temu jest on dodany do tej działki.
Ostatnio jestem na serwerze i myślałam że to moja Przyjaciółka truskawka a okazało się że to on.
I zabrał wiele fajnych itemów ze skrzyni i wrzucił do lawy na działce obok.
Przeczytałam na czym polega ten mod i było napisane: Możliwość używania dowolnych komend,Gamemod, ,spawnery, otwieranie skrzyń, budowanie na cudzych działkach a na końcu było napisane specjalnie dla gry na serwerze.
#6
nie ma takiego modu.

moze po prostu wszedl na konto truskawki i siebie dodal do tej dzialki? niektorzy maja tak proste hasla, ze to jest cud jesli ich sie nie odgadnie.
polowa z was ma haslo jak nick, albo jakies qwerty czy 1234.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Cichusku co z tego że LoLcIa jest dodana do innej działki to że ma wielu przyjaciół nie oznacza że Przemu nie ma tego MODA

Ale on sam się przyznał do tego że go ma Cichusku..
#8
Cichusek miałem dodane jeszcze 2 osoby tego bekona i macka , ale ufałem im , a oni mnie zawiedli. Proszę uwierz mi oddaj te potki bo na prawdę je miałem. Bekon nawet potwierdzi bo on był uczciwy tylko ten macius przyszedł i go namówił..
[Obrazek: 75ct.jpg]
#9
1. truskawke, jagodzianke i przema zbanowalem na zawsze.
kax3 na 1 dzien.

2. bekona zbanowalem na 12 godzin, a macka na 1 dzien.

i tak na przyszlosc do kazdego: nie dodaje sie nieznajomych do dzialki.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości