SEJ ŁOT ? XD
#11
co to za "best friend" co jak drugi nie widzi ten wszystko na niego zwala, co? Cichy i tak sie dowie, kto to zrobil, poniewaz nie odpuszcze, wiec radze sie wam przyznac to moze cichy potraktuje was ulgowo.
#12
energy weź sory za tamto
nie kłóćmy sie ok? Big Grin
ile masz ogólnie lat ?
#13
nimi ja czekam na dalsze 2 czesci :> ale w 2014 roku :{ a teraz zabieram sie za czytanie ksiazki Wink

teraz to innym tonem sie rozawia, co ? Boisz sie, ze bana dostaniesz? Nie przeprosin nie przyjmuje, wbiles mi na konto, czego tak latwo nie popuszcze.
+ obrazliwe tabliczki na mnie i na moja wyspe, nic innego wam do glowy nie przyszlo? Mam ss'y tabliczek na ktorych sa slowa, kotrych nie bede tu wypisywal, a ty jeszcze na wicia bedziesz tu skargi skladal?

lat mam 13
#14
człowieku czaisz że to nie ja tylko kiechu ?
myślisz że mi sie chce toczyć te dziecięce wojenki?
ja już dawno na s2 nie byłem
i jak niby miałbym sie włamać na konto?
ZASTANÓW SIE !

aha i kiechu ma 14 lat ....
#15
nie chcesz toczyc wojenek, bo i tak przegrasz... a kiechu mowil, ze ma 13 lat, wiec moze sam nie wie ile ma lat, albo liczyc nie umie Tongue Zreszta moze ty tez brales w tym udzial, nikt tego nie wie i wlasnie wydales ze kichu mi wbil na konto, dzieki ...
#16
ja czekam na kosogłosa i czytam go teraz myśle że buczer też coś ma bo się boi a jeśli kogoś ma przepraszać to wicia najbardziej bo to na niego zlożył wątek
[Obrazek: 70545d867f332b58aea828554b0b9d2f.jpg]
#17
no może on
jak mi ktoś wbije to co ?
myślisz że będę ciebie oskarżał?
jestem starszy od ciebie
nie chce mi się z tobą kłócić
jak ty chcesz się wyzywać to spoko
ale jakbyś miał więcej oleju w głowie przestałbyś
o i jeszcze jedne NIE BOJE SIĘ CIEBIE
#18
i ten u góry właśnie zmienił mi liczbę reputek Sad mam 13 reputek | jest środa | za dwa dni będzię trzynasty | trzynastego jest piątek xD na serio spójrzcie w kalendarz
[Obrazek: 70545d867f332b58aea828554b0b9d2f.jpg]
#19
buczer dlaczego cialge piszesz z nowej linijki? a poza tym to jestes starszy... o rok? jezeli tak to jak widac jestem madrzejszy od cb a ty powinienes nauczyc sie manier. wiele osob napewno by chcailo miec kolo mnie wyspy i by to wykorzystalo np. przez polaczenie wysp, ale... z toba sie tak nie da musisz wymyslac napisy i rozne budowle, ktore mnie obrazaja.
#20
tej ty udajesz czy jesteś taki tępy!?
pisze że ten napis to kiechu a ty swoje....


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości