SEJ ŁOT ? XD
#1
Sad 
Twój nick: Buczer
Nick oskarżonego: WICIOXV
Opis sytuacji: To właściwie było na forum, ale też obraza
Dowód/Screen:


Załączone pliki Miniatury
   
#2
A się czepiasz.
Sam lepszy nie jesteś.
Mam kilka ss jak wyzywasz Wicia oraz Energy więc stul japę (bez obrazy).

ZA ENERGY!!!
Niedostępny
#3
yy... jak slyszalem nie ma bana za cenzure "paskudna wyspe" - mowie cala prawde o twojej wyspie, przeciez sam napewno wiesz, ze jest ochydana nie? ludzie zachecam do dawania negatywnych reputek buczerowi to moze tacy gracze jak on (czyli osoby, ktore wlamuja sie na konta) wyniosa sie z tego servera.
#4
to daj ss mi
pokaż je

ooo dowiedziałem się że na konta się włamuje
miło mi Smile
#5
a jeszcze cos... skip, to KIECHU?
#6
a poza tym energy już nie oszukuje
a ten napis i tam "maszyna" to Skipplaygames
teraz gra jako Joffrey czy coś takiego

skąd wiedz że to kiechu? XDDDD
maj best friend XD

kiechu mi mówił że kiedyś miał sojusz ale go oszukałeś
#7
no widzisz ja wszystko wiem... wiem tez, ze wbiles mi na konto i wg. powiedz KIECHOWI, ze chyba mama go ostatnim razem za mocno walnela krzeslem, bo nawet prostego slowa typu "zal" nie umie napisac... Przekaz mu tez, ze od poczatku wiedzialem, ze to on, poniewaz ujawnil sie zwoim dziecinnym zachowaniem, gdyz od poczatku mojej gry kiedy gral zawsze cos komentowal na chacie, wiec poznalem jego styl pisama (w sensie gramatycznym).
#8
kiechu zrobił konto energycraft_71 przysięgam że z włamaniem nie mam już nic wspólnego
#9
wat? ja go oszukalem, no chyba nie... ja od poczatku wiedzialem, ze to jakies dziecko (co prawda w moim wieku, ale niektorzy jak widac cofaja sie w rozwoju) i w bodajze 3 czy 2 dniu mojej gry kiedy poszedlem na pvp zabilem go i sie poryczal na chacie haha :>
#10
energy też koffam ten film byłem w piątek na pierścieniu ognia Smile a teraz czekam aż garden da ss ...
[Obrazek: 70545d867f332b58aea828554b0b9d2f.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości