Bląd z drzwiami
#1
Jak stawiam drewniane drzwi, to nie chcą się zamknąć, tylko sie same otwierają (jakby redstone) i NIE MOŻNA ICH ZAMKNĄĆ dafaq? Miałem na początku ten problem, ale teraz to sie powtarza.
Dodam, że to moja własna dzialka.

*W dodatku nie da się niszczyć redstone, przestawiać przekaźników w niektórych częściach działki...
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#2
ktora to dzialka?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Chyba wszystkie, bo u mnie też jest ten problem.
Otwieram jedne drzwi i OD RAZU OTWIERAJĄ SIĘ WSZYSTKIE DRZWI I FURTKI NA DZIAŁCE!!!

A redstone w ogóle nie mogę stawiać :p
Niedostępny
#4
nie rozumiem.
zajalem pusta dzialke, postawilem pelno drzwi, furtek i tapdoorow i nic.
kazdy moge otworzyc i zamknac kiedy chce, nic samo sie nie otwiera, nic podwojnie, zawsze tylko to co dotykam.
redstone tak samo moge stawiac, moge zrobic zegar, albo po prostu dzwignia cos odpalic lub przyciskiem albo pochodnia.
wszystko u mnie dziala.

wszedlem na wasze dzialki i tez otwieranie drzwi otwiera tylko 1 sztuke a nie wszystkie.
moge wszystkie drzwi otwierac i zamykac bez problemu.
redstone tez ladnie dziala.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
No to ja mam lagi przy internecie LTE albo coś się zbugowało.
Niedostępny
#6
Jeżeli macie internet z Neostrady, to macie lagi na nim, bo przez wiatr coś internet nie dochodzi. Ja też mam lagi, ale internet jest szybszy 2x niż był wcześniej kiedy nie ma lagów.
402 Payment Required
#7
nie wiem czy lagi, czy nie.
sprawdzilem wszystko i u mnie ladnie dziala.
moze to dlatego ze sprawdzalem po wieczornym restarcie serwera.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
No tak, po restarcie nie ma lagów a jak jest te 200 graczy a restart był dawno no to lagi murowane -,-'
Niedostępny
#9
przed restartem i po restarcie nie ma lagow.
a to czy zrestartuje je co 24h czy co 6 dni to wlasciwie nie ma znaczenia ;p
po prostu czuje sie bezpieczniej restartujac je codziennie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Otwieram, wracając.

Działka
Koordynaty:
Na Wschód (F: 3) od x -329 Nic, nie mogę przestawiać repeaterów, niszczyć redstone, jedynie przez zniszczenie bloku.
Lagów nie mam (ping poniżej 100, download ponad 1 mb/s, upload wystarczający, na reszcie działki wszystko działa i śmiga.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości