#FishChallange - Event na Classicu!
#1
Od dłuższego czasu rozmyślałem nad innym, niestandardowym eventem do zrobienia i się udało wymyślić przy pomocy Eventu dostępnego na trybie - czyli Rybki. Oficjalnie ogłaszam I edycję #FishChallange!

Czym jest #FishChallange?
#FishChallange to event/turniej organizowany przeze mnie, który polega na łowieniu ryb przy wykorzystaniu eventu "rybki" na trybie Classic (i tylko i wyłącznie tam się odbywa). Całość polega na łowieniu przez wyznaczony czas na rundę (10 minut). Event podzielony jest na dwie fazy:
- Faza 1 - grupowa
Gracze rozmieszczani są w 4 grupach po 3 osoby, w której rozegrają po 3 gry w /rybki. Na koniec każdej gry zapisywane są punkty jakie dane osoby w grupie zdobyły, a po 3 grach sumujemy je. Osoba z najniższą liczbą punktów odpada z turnieju (do następnej fazy przechodzi 8 osób, po 2 w grupie).
- Faza 2 - pucharowa
Gracze są losowo rozmieszczani w drabince 1v1, w której rozgrywają 3 gry (półfinał i finał jest rozgrywany do 5 gier). O zwycięstwie również decyduje liczba punktów, jednakże osoby w fazie pucharowej zdobywają już większe nagrody. Jeżeli pojawiłaby się sytuacja równych punktów, to wtedy rozgrywamy dodatkową grę po prostu do zwycięstwa.

Dlaczego taka forma turnieju? Dlatego, że tutaj każdy jest równy, ponieważ łowienie jest dużo zależne od szczęścia co wyłowimy i przede wszystkim - nie będzie wybierania faworyta na wygranego.

Jak to wygląda z nagrodami? 
Miejsce 1 - 30.000$
Miejsce 2 - 20.000$
Miejsce 3 - 10.000$
Miejsca 4-8 - po 5.000$
Miejsca 9-12 - po 1.000$
Turniej nie jest czymś wielkim tak jak np. budowanie więc dlatego takie nagrody.

Terminy rozgrywania turnieju będą podawane tutaj w wątku oraz na Discordzie w specjalnie wyznaczonych kanałach. Póki co najważniejsze jest aby zebrać 12 osób do owego turnieju.

Do turnieju trzeba się zapisać. Zapisać może się tylko 12 osób, dlatego kto pierwszy - ten lepszy, ale przy zapisach proszę podawać swojego Discorda, żebym mógł dodać danego gracza do kanału, gdzie będą wszystkie informacje o datach rozgrywania. Zapisać się można poprzez mc/forum oraz discord. Obecnie zapisani to:
1. 1t4chi
2. Dettlaff_Eretein
3. Sebula01
4. og_eduardo
5. MOKITENDOWN
6. Mystermat
7. Roko1073
8. Brujne
9. KAROLKAMIR
10. Mangekyou
11. Papcioo098
12. Aufredooo
+ 4 osoby zapasowe, w razie w jakby ktoś się na ostatnią chwilę zrezygnował:
1. Peglaci
2. 65_STONKS_
3. rxsBambi
4. MarQosan
5. Gorysiak

Dodatkowe informacje:
1. Każdy gracz łowi wędką, którą dostanie ode mnie - jest to wędka bez jakichkolwiek enchantów, aby każdy mógł podejść fair do turnieju. Jeżeli u kogoś wychwycę, że używa nie swojej wędki to gracz zostanie zdyskwalifikowany, a reszta osób w grupie/osoba na którą grał 1v1 przejdzie automatycznie dalej.
2. Wszyscy mogą wziąć udział w zabawie, nawet administracja. 
3. Używanie cheatów jest zabronione i karane banem.
4. Grupy zostaną rozlosowane wtedy, jak zapisze się 12 osób. To samo będzie z terminami gier - będą wyznaczane po rozlosowaniu grup.
#2
Losowanie grup odbędzie się dzisiaj o godzinie 20 (mogę się lekko spóźnić).
#3
Tak prezentują się grupy:
[Obrazek: lNLS3yp.png]
#4
Jesteśmy po rozegraniu fazy grupowej, a tak prezentują się efekty z każdej grupy:
[Obrazek: QyoM0Bp.png]

+ Wylosowane zostały grupy w fazie pucharowej. Wyglądają one tak:
[Obrazek: gb6IRH0.png]

Już niedługo rozpoczniemy fazę pucharową! Big Grin
#5
Właśnie wleciał film z fazy grupowej, zapraszamy do oglądania:
https://www.youtube.com/watch?v=6bdVSkpO...l=Sky-Land
#6
Pierwsza edycja #FishChallange zakończona!
Tak prezentuje się topka:
I Miejsce - Brujne
II Miejsce - KAROLKAMIR
III Miejsce - Fylgie.

Gratulujemy wygranym, nagrody zostały rozdane. Dziękuję za udział każdej osobie, która podjęła się próby. Widzimy się za niedługo z kolejną edycją. Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości