Przywrocic poprzednia edycje
#1
Mam propozycje aby cofnac do wczesnej edycji pistolety tak jak spawn na classicu obecne to niewypal a poprzednia byla bardzo fajna
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
  Odpowiedz
#2
(05-14-2024, 09:14)Frisk napisał(a): Mam propozycje aby cofnac do wczesnej edycji pistolety tak jak spawn na classicu obecne to niewypal a poprzednia byla bardzo fajna

za pisto jestem za, za classic przeciw
Jestem Aniołem Ciemności 
  Odpowiedz
#3
Imo szkoda przywracać, lepiej usunąć i stworzyć jakiś nowy tryb np. one block.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
  Odpowiedz
#4
Jak wracać do poprzedniej edycji to nie popełniać tego samego błędu, czyli robienia z snajperki glass cannon bez glass
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#5
(05-14-2024, 18:45)Emitian napisał(a):
(05-14-2024, 09:14)Frisk napisał(a): Mam propozycje aby cofnac do wczesnej edycji pistolety tak jak spawn na classicu obecne to niewypal a poprzednia byla bardzo fajna

za pisto jestem za, za classic przeciw
ty widzisz dzialy, w ktorym zostal napisany watek? bo cos mi sie wydaje ze nie.

co do calego watku to juz kiedys znalazlem plugin pod nowsze wersje, o wiele lepszy niz obecny, ktory okazal sie slaby (my bad). tylko wiecie - nic na sile.
  Odpowiedz
#6
(05-14-2024, 18:57)Asriel napisał(a): Jak wracać do poprzedniej edycji to nie popełniać tego samego błędu, czyli robienia z snajperki glass cannon bez glass

ale co ty masz do snajperek
Najlepsza czesc
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
  Odpowiedz
#7
(05-18-2024, 17:22)Frisk napisał(a):
(05-14-2024, 18:57)Asriel napisał(a): Jak wracać do poprzedniej edycji to nie popełniać tego samego błędu, czyli robienia z snajperki glass cannon bez glass

ale co ty masz do snajperek
Najlepsza czesc

Oprócz tego że jest jednym z głównych powodów śmierci tego trybu? No to nic.

A na poważnie, ja rozumiem że granią nią to frajda ale spójrzcie na to z innej strony: jakie kontry ona miała? Może oprócz granatu oślepiającego który też swoje kosztuje, żadnego. Meta gry była taka: kupić snajperkę, zastrzelić tyle osób żeby zarobić na kolejną, powtórzyć. Przez kawał czasu tak było, jasne był nerfiony dmg ale co z tego skoro to była broń bez wad. Szybkostrzelna na każdy dystans w dodatku hitscan. Nic nie mogło z nią rywalizować, więc nowi gracze po prostu rezygnowali z trybu, bo co to za frajda gdy jesteś gnębiony przez snajperów i nic z tym nie możesz zrobić? Nowych graczy nie było, nie było kogo gnębić, więc zostali snajperzy którym też po jakimś czasie zabijanie samych siebie się znudziło i tak to właśnie doprowadziło do nowej edycji.

Jeśli mamy wrócić do poprzedniej edycji ta broń musi dostać porządnego nerfa, inaczej będzie powtórka z rozrywki.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#8
(05-18-2024, 18:03)Asriel napisał(a):
(05-18-2024, 17:22)Frisk napisał(a):
(05-14-2024, 18:57)Asriel napisał(a): Jak wracać do poprzedniej edycji to nie popełniać tego samego błędu, czyli robienia z snajperki glass cannon bez glass

ale co ty masz do snajperek
Najlepsza czesc

Oprócz tego że jest jednym z głównych powodów śmierci tego trybu? No to nic.

A na poważnie, ja rozumiem że granią nią to frajda ale spójrzcie na to z innej strony: jakie kontry ona miała? Może oprócz granatu oślepiającego który też swoje kosztuje, żadnego. Meta gry była taka: kupić snajperkę, zastrzelić tyle osób żeby zarobić na kolejną, powtórzyć. Przez kawał czasu tak było, jasne był nerfiony dmg ale co z tego skoro to była broń bez wad. Szybkostrzelna na każdy dystans w dodatku hitscan. Nic nie mogło z nią rywalizować, więc nowi gracze po prostu rezygnowali z trybu, bo co to za frajda gdy jesteś gnębiony przez snajperów i nic z tym nie możesz zrobić? Nowych graczy nie było, nie było kogo gnębić, więc zostali snajperzy którym też po jakimś czasie zabijanie samych siebie się znudziło i tak to właśnie doprowadziło do nowej edycji.

Jeśli mamy wrócić do poprzedniej edycji ta broń musi dostać porządnego nerfa, inaczej będzie powtórka z rozrywki.
Ide o zaklad ze nie grales snajperka 
Z reszta gracze chcieli by powrotu snajperki
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
  Odpowiedz
#9
(06-06-2024, 17:38)Frisk napisał(a):
(05-18-2024, 18:03)Asriel napisał(a):
(05-18-2024, 17:22)Frisk napisał(a):
(05-14-2024, 18:57)Asriel napisał(a): Jak wracać do poprzedniej edycji to nie popełniać tego samego błędu, czyli robienia z snajperki glass cannon bez glass

ale co ty masz do snajperek
Najlepsza czesc

Oprócz tego że jest jednym z głównych powodów śmierci tego trybu? No to nic.

A na poważnie, ja rozumiem że granią nią to frajda ale spójrzcie na to z innej strony: jakie kontry ona miała? Może oprócz granatu oślepiającego który też swoje kosztuje, żadnego. Meta gry była taka: kupić snajperkę, zastrzelić tyle osób żeby zarobić na kolejną, powtórzyć. Przez kawał czasu tak było, jasne był nerfiony dmg ale co z tego skoro to była broń bez wad. Szybkostrzelna na każdy dystans w dodatku hitscan. Nic nie mogło z nią rywalizować, więc nowi gracze po prostu rezygnowali z trybu, bo co to za frajda gdy jesteś gnębiony przez snajperów i nic z tym nie możesz zrobić? Nowych graczy nie było, nie było kogo gnębić, więc zostali snajperzy którym też po jakimś czasie zabijanie samych siebie się znudziło i tak to właśnie doprowadziło do nowej edycji.

Jeśli mamy wrócić do poprzedniej edycji ta broń musi dostać porządnego nerfa, inaczej będzie powtórka z rozrywki.
Ide o zaklad ze nie grales snajperka 
Z reszta gracze chcieli by powrotu snajperki

Wyobraź sobie że grałem, może nie jakoś wybitnie ale zabić nią potrafiłem. Nawet gdy wymaga 3 strzałów jest zbyt OP bo to powinna być broń typu high reward high risk.

A to co chcą gracze niekoniecznie musi być dobre. Ogólnie to mówisz w imieniu "graczy" a pomyśl najpierw z jakiego powodu doszło do nowej edycji. Bo społeczność chciała zmian, a że wyszło jak wyszło to osobny temat.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości