sklep
#1
hej, proponuje dodac endstone po jakiejs malej cenie w sklepie, bo nie da sie go zdobyc a jest ladnym budowlanym blokiem Smile
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
  Odpowiedz
#2
Miej na uwadze że endstone to swojego rodzaju unikat i dodanie go od tak do sklepu... Mam mieszane uczucia co do tego
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#3
(04-27-2024, 15:05)Asriel napisał(a): Miej na uwadze że endstone to swojego rodzaju unikat i dodanie go od tak do sklepu... Mam mieszane uczucia co do tego

nie ma go juz z pamiatki ani nic w tym stylu, jest poprostu niemozliwy do zdobycia
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
  Odpowiedz
#4
ja bym endstone inaczej wykorzystał niż dodanie do sklepu. uważam, że jest to za bardzo wyjątkowy blok żeby go dać za pare tysięcy do sklepu po to, by każdy sobie kupił i nic nie robił. jak tylko coś wymyślimy to damy znać, niby coś wymyśliłem ale muszę jeszcze to dokładnie przemyśleć.
  Odpowiedz
#5
jak cichy uzywa pluginu o ktorym mysle to moze ustawic drop endstone z wrogich mobow na jakies 5 do 10% powiedzmy
  Odpowiedz
#6
(05-01-2024, 22:59)Wekris napisał(a): jak cichy uzywa pluginu o ktorym mysle to moze ustawic drop endstone z wrogich mobow na jakies 5 do 10% powiedzmy
bralem ta opcje pod uwage, aczkolwiek powiedzmy, ze ja bym preferowal postawienie na spawnie wiesniaka z endowymi ofertami za itemki, np. emeraldy, zloto badz inne rzeczy, ktore sa latwo dostepne.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości