Integracja
#1
W obecnej formie PvP z Pistoletami nie ma zbytnio sensu, więc czy dało by się usunąć tryb i dodać go jako minigre w Gierkach? Wiem że wymaga to kilku zmian, przede wszystkim mapy, bo gadanie się na tak dużej mapie nie ma zbytnio sensu.

Ale o jakich zmianach mówię?
Zamienić tryb na taki mały deathmatch, gdzie gracze dostają miecz, pistolet, karabin i jakąś ilość amunicji.
Wygra ten kto nie zginie.

To tylko moja propozycja, można to zrobić w inny sposób, bo skoro z SkyFire się udało, to czemu by nie Smile
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#2
Było coś takiego kiedyś jak 1v1
  Odpowiedz
#3
(02-29-2024, 19:06)keinettgaming napisał(a): Było coś takiego kiedyś jak 1v1

Czytałeś ty w ogóle wątek?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#4
Czytałem
  Odpowiedz
#5
na pisto ktos wbije raz na pol roku wiec imo lepiej usunac ten tryb i zasoby serwerka wykorzystac na np. zwiekszony render distance mobow i mapy, albo cokolwiek innego. jesli nawet ten tryb zostanie wprowadzony to umrze on smiercia naturalna
  Odpowiedz
#6
(02-29-2024, 23:18)BeZZ_Nicku napisał(a): na pisto ktos wbije raz na pol roku wiec imo lepiej usunac ten tryb i zasoby serwerka wykorzystac na np.

na prison!
  Odpowiedz
#7
(03-01-2024, 12:00)_CBS napisał(a):
(02-29-2024, 23:18)BeZZ_Nicku napisał(a): na pisto ktos wbije raz na pol roku wiec imo lepiej usunac ten tryb i zasoby serwerka wykorzystac na np.

na prison!

a ja za pisanie nienatemat dostalem warna niezle xD

mozna usunac i tak nikt nie gra
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
  Odpowiedz
#8
Chyba wiele osób mnie nie zrozumiało.

Chodzi mi o to aby usunąć PvP z Pistoletami i wprowadzić je w zmienionej formie jako minigra w istniejącym już trybie: Gierki
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#9
(03-01-2024, 16:27)Asriel napisał(a): Chyba wiele osób mnie nie zrozumiało.

Chodzi mi o to aby usunąć PvP z Pistoletami i wprowadzić je w zmienionej formie jako minigra w istniejącym już trybie: Gierki

Ja tam doskonale rozumiem i jestem za. W mojej opinii w zamian za tego "slota" możnaby albo ulepszyć tryby, np. classic (o render distance czy coś) bądź przywrócić ten wielce ukochany tryb jakim jest prison. Pistolety teraz po prostu tylko slota zajmują, a czasem ktoś tam wbije żeby pooglądać mapę i powspominać.
mmm
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
(03-01-2024, 16:27)Asriel napisał(a): Chyba wiele osób mnie nie zrozumiało.

Chodzi mi o to aby usunąć PvP z Pistoletami i wprowadzić je w zmienionej formie jako minigra w istniejącym już trybie: Gierki

Jak plugin na bronie to będzie crackshot to jestem za.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości