Długi ten ban
#1
Długi ten ban
#2
tak samo jak dlugi jest ten watek… i pytanie co autor mial na mysli..
w sumie to ja na twoim miejscu cieszylbym sie, bo digita skonczyl z 7-mioma dniami, nie 4..
#3
(02-10-2024, 00:04)Papcioo098 napisał(a): Długi ten ban

rel
#4
Ale ty milutki jej , a tak swoją drogo nie było to zakazane w regulaminie to czemu zostałem zbanowany  to nawet się nie działo na mojej wyspie a jajka byly rozbijane za zgodą uprawnionej osoby na tej wyspie
#5
(02-10-2024, 00:18)Papcioo098 napisał(a): Ale ty milutki jej , a tak swoją drogo nie było to zakazane w regulaminie to czemu zostałem zbanowany  to nawet się nie działo na mojej wyspie a jajka byly rozbijane za zgodą uprawnionej osoby na tej wyspie
no wiem, bardzo jestem milutki, a w szczegolnosci dla tych co marnuja 5min na pisanie watku z 3 wyrazami. po prostu takie watki krzywdza oczy, bo nie po to sie czeka 5min zeby przeczytac az 3 wyrazy.

wasze dzialanie podlega pod dzialanie na szkode serwera, czyli w tym wypadku mocne lagowanie, bo jezeli ja dostaje skarge ze sa na tej konkretnie wyspie lagi i konkretne osoby zostaly przylapane na tym, ze probuja swiadomie zlagowac serwer to trzeba na to zareagowac i nie ma czegos takiego „nie moja wyspa / ja bez bana”, nie - liczy sie kto bral w tym czynny udzial, a wiem ze to ty byles pomyslodawca, a digita byl wykonawca na ogromna skale (400 kur okolo), a polska2kacka wam pomagal.

uwazam, ze bany sa nadane odpowiednio.
#6
(02-10-2024, 00:23)h3zquu napisał(a):
(02-10-2024, 00:18)Papcioo098 napisał(a): Ale ty milutki jej , a tak swoją drogo nie było to zakazane w regulaminie to czemu zostałem zbanowany  to nawet się nie działo na mojej wyspie a jajka byly rozbijane za zgodą uprawnionej osoby na tej wyspie
no wiem, bardzo jestem milutki, a w szczegolnosci dla tych co marnuja 5min na pisanie watku z 3 wyrazami. po prostu takie watki krzywdza oczy, bo nie po to sie czeka 5min zeby przeczytac az 3 wyrazy.

wasze dzialanie podlega pod dzialanie na szkode serwera, czyli w tym wypadku mocne lagowanie, bo jezeli ja dostaje skarge ze sa na tej konkretnie wyspie lagi i konkretne osoby zostaly przylapane na tym, ze probuja swiadomie zlagowac serwer to trzeba na to zareagowac i nie ma czegos takiego „nie moja wyspa / ja bez bana”, nie - liczy sie kto bral w tym czynny udzial, a wiem ze to ty byles pomyslodawca, a digita byl wykonawca na ogromna skale (400 kur okolo), a polska2kacka wam pomagal.

uwazam, ze bany sa 
A nigdy w życiu nie byłem pomysłodawcą tego a juz napewno nie 400 szt , i nie miało to na celu lagow na serwerze zresztą nie było lagow  przynajmniej u mnie .o tak zgadzam się ban dostalwm słusznie ale okres czasu  jest nie współmierny do czynu rzucania jajek
#7
(02-10-2024, 00:32)Papcioo098 napisał(a):
(02-10-2024, 00:23)h3zquu napisał(a):
(02-10-2024, 00:18)Papcioo098 napisał(a): Ale ty milutki jej , a tak swoją drogo nie było to zakazane w regulaminie to czemu zostałem zbanowany  to nawet się nie działo na mojej wyspie a jajka byly rozbijane za zgodą uprawnionej osoby na tej wyspie
no wiem, bardzo jestem milutki, a w szczegolnosci dla tych co marnuja 5min na pisanie watku z 3 wyrazami. po prostu takie watki krzywdza oczy, bo nie po to sie czeka 5min zeby przeczytac az 3 wyrazy.

wasze dzialanie podlega pod dzialanie na szkode serwera, czyli w tym wypadku mocne lagowanie, bo jezeli ja dostaje skarge ze sa na tej konkretnie wyspie lagi i konkretne osoby zostaly przylapane na tym, ze probuja swiadomie zlagowac serwer to trzeba na to zareagowac i nie ma czegos takiego „nie moja wyspa / ja bez bana”, nie - liczy sie kto bral w tym czynny udzial, a wiem ze to ty byles pomyslodawca, a digita byl wykonawca na ogromna skale (400 kur okolo), a polska2kacka wam pomagal.

uwazam, ze bany sa 
A nigdy w życiu nie byłem pomysłodawcą tego a juz napewno nie 400 szt , i nie miało to na celu lagow na serwerze zresztą nie było lagow  przynajmniej u mnie .o tak zgadzam się ban dostalwm słusznie ale okres czasu  jest nie współmierny do czynu rzucania jajek
zeby bylo po rowno (to sa tylko i wylacznie moje przewidywania!!!), to ty i polska2kacka dostaliscie taki sam okres czasu za branie udzialu w calym wydarzeniu, z kolei digita mogl dostac wieksza kare, poniewaz to na jego wyspie sie to odbywalo + to on zaczepial te kury na miejscu. nie mi oceniac kto byl pomyslodawca, ale cala trojka jest winna, a czas 4 dni jest slusznym czasem (skoro cichy tyle stwierdzil to oznacza, ze ma racje), bo zawsze mogliscie byc w podobnej sytuacji co digita.
#8
Dubhenn haern am glândeal, morc'h am fhean aiesin.
#9
Komuś władca pierścieni za bardzo w życie wleciał xd No ale czekamy i pozdrawiamy Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości