Zabijaka1337 i zwiazek z kurami
#1
Twój nick: Emitian
Nick oskarżonego: ZabijakaPL1337
Opis sytuacji: Ustawil sobie sethome na wyspie Nikipl2017 (kordy: x-329 y64 z-565 dokladnosc do 2 blokow) i po chwili zaczal respic mi kury na wyspie od jej wyspy zaczal w kierunku mojej  rzucac jajkami i respic kury 
Dowód/Screen: przez najprawdopodobniej render zasiegu symulacji na serwerze nie mam dowodu ze osobiscie rzucal jajkami ale za to mam jak w kierunku mojej sie patrzy i trzyma jajko

[quote=[Obrazek: ArCx3Ic.png]
Jestem Aniołem Ciemności 
#2
to nie jest zaden dowod
#3
Afczyłem z jajkiem w ręku, nie można?
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#4
(01-31-2024, 12:30)Emitian napisał(a): Twój nick: Emitian
Nick oskarżonego: ZabijakaPL1337
Opis sytuacji: Ustawil sobie sethome na wyspie Nikipl2017 (kordy: x-329 y64 z-565 dokladnosc do 2 blokow) i po chwili zaczal respic mi kury na wyspie od jej wyspy zaczal w kierunku mojej  rzucac jajkami i respic kury 
Dowód/Screen: przez najprawdopodobniej render zasiegu symulacji na serwerze nie mam dowodu ze osobiscie rzucal jajkami ale za to mam jak w kierunku mojej sie patrzy i trzyma jajko

[quote=[Obrazek: ArCx3Ic.png]
wczoraj dostal bana za taki wybryk a godzina jak dzis zrespil kury: 11:27 do 11:30

(01-31-2024, 12:37)Zabijaka napisał(a): Afczyłem z jajkiem w ręku, nie można?

a powiedz mi, to tak wyglada afczenie ze chodzisz sobie po wyspie i rzucasz jajkami? bo jesli wedlug cb to afczenie
Jestem Aniołem Ciemności 
#5
aby udowodnic wine oskarzonemu poprosze o nagranie z dokladna godzina zdarzenia.ja tez bedac o 11:27 moge namowic osobe na stanie afk z jajkiem i ja o cos oskarzyc.
#6
(01-31-2024, 12:42)h3zquu napisał(a): aby udowodnic wine oskarzonemu poprosze o nagranie z dokladna godzina zdarzenia.ja tez bedac o 11:27 moge namowic osobe na stanie afk z jajkiem i ja o cos oskarzyc.

do 13:30 powinno byc nagranie bo po reinstalce windows musze od nowa sciagnac obs
Jestem Aniołem Ciemności 
#7
Zabijaka wiem ze to nie ty ale jak sie przyznasz i przeprosisz to nie bedzie kary Heart
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#8
(01-31-2024, 18:21)ziomus11 napisał(a): Zabijaka  wiem ze to nie ty ale jak sie przyznasz i przeprosisz to nie bedzie kary Heart

adm ma juz ss
Jestem Aniołem Ciemności 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości