limity farm
#1
1 . po  co tak naprawde limit  na 2 trybach  ?
2. jezeli limit jest po to zeby nie robic duzych farm i  nie afczyc to  na sky block jak kazdy afczy na spawnerach to  nie przeszkadza ta? bo nw  chat 15osob i same trupy  to w czym szkodza   farmy  i te limity moze sie dowiemy   ?
3.  sky block limitu nie powinien miec a taki classic to 10k  limit moze  / ale sky block  ktory slynie z zarabiania na farmach itp  limit nie powinien miec miejsca wiem ze tu sa widzi misie ze  chcieliscie moze zrobic  swoj sky block wlasny inny od wszystkich   nie wnikam ale  troche mnie boli wiec chcial bym sie dowiedziec o co chodzi 
„Świat na­leży do ludzi, którzy mają od­wagę marzyć i ry­zyko­wać, aby spełniać swo­je marze­nia. I sta­rają się ro­bić to jak najlepiej”.

przepraszam Sad
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#2
Cytat:Gdyby sky block nie miał limitów to pewnie każdy by robił ogromne kaktusiarki, farmy pszenicy, marchewek, ziemniaków itp albo np farmy miodu na całą wyspę i wtedy pewnie każdy by zarabiał z 4mln dziennie a nie na tym to polega
Jestem Aniołem Ciemności 
#3
nie no z takimi cenami to mysle ze nie byl by taki zarobek :
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#4
do 5k mysle ze zaden problem by to byl a zarobek i tak mega maly by byl z farm ale nw
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#5
(01-19-2024, 23:36)ziomus11 napisał(a): do 5k mysle ze zaden problem by to byl a zarobek i tak mega maly by byl z farm ale nw

Ja z samej kaktusiarki dziennie mam do 1k a nawet nie jest wymaksowana a z pszczół nawet i do 5k jest szansa dobić bo dziennie mam koło 2 skrzynki te duże a mg jeszcze więcej zarabiać na farmach
Jestem Aniołem Ciemności 
#6
Troche bez sensu ze tryb gdzie glownie sie zarabia ma ograniczenia do zarabania
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#7
frisk niby tez prawda to jak nie chca bez limitu to chociaz do 4k zwiekszyc zawsze cos Smile
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#8
(01-21-2024, 21:24)ziomus11 napisał(a): frisk niby tez prawda     to jak nie chca  bez limitu to chociaz  do 4k zwiekszyc  zawsze cos Smile

A według mnie limit upraw może być zwiększony do 2500 a jeśli chodzi o zwierzęta to 50 i to by wystarczyło
Jestem Aniołem Ciemności 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości