zmiana nicku
#1
Twój aktualny nick: albik1
Nick który chcesz mieć: albik11
Co i na którym serwerze chcesz przenieść: wszystko, z skyblock , skyblock2.0, classic
[Obrazek: FM77ZJC.png]
  Odpowiedz
#2
(01-16-2024, 21:18)11albik11 napisał(a): Siema pykniecie mi konto z albik1 na albik11 ?
w grze?
cos do przeniesienia masz?
  Odpowiedz
#3
(01-16-2024, 21:20)h3zquu napisał(a):
(01-16-2024, 21:18)11albik11 napisał(a): Siema pykniecie mi konto z albik1 na albik11 ?
w grze?
cos do przeniesienia masz?

nie załadowało się wszystko
  Odpowiedz
#4
ostatnio na albik1 grales 9 miesiecy temu..
nie masz dzialek i wysp, a ekwipunek gracza i enderchest sam musisz sobie przeniesc bo tego nie dam rady.
pozostala tylko kasa, ale twoje nowe konto nawet nie jest zarejestrowane na serwerze wiec nie mam jak ci jej przeniesc.

musisz wejsc z nowego konta na skyblock i classic przynajmniej raz aby zapisaly sie twoje dane i wtedy bede mogl przeslac ci pieniadze ze starego konta.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#5
(01-17-2024, 10:52)Cichusek napisał(a): ostatnio na albik1 grales 9 miesiecy temu..
nie masz dzialek i wysp, a ekwipunek gracza i enderchest sam musisz sobie przeniesc bo tego nie dam rady.
pozostala tylko kasa, ale twoje nowe konto nawet nie jest zarejestrowane na serwerze wiec nie mam jak ci jej przeniesc.

musisz wejsc z nowego konta na skyblock i classic przynajmniej raz aby zapisaly sie twoje dane i wtedy bede mogl przeslac ci pieniadze ze starego konta.

a no dobra to już wbiłem
 fakt działek to na pewno nie ma

Dobra już oagarnięte Big Grin
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości