Jobs
#1
 1-fajnie by bylo wiedziec ile sie zarobilo na tej pracy faktycznie   wiec przydal by sie licznik  ktory pokazuje ile sie zarobilo ogolnie na tej pracy od poczatku    

 2-  powiekszenie zarobku na tej pracy  bo jak dla mnie w obecnym momecie slabo sie zarabia  co z tego  ze  dochodzi drop diaxy i inne ale   tak dalej  nie jest to za duzo wiec  troche podkrecic zarabianie na tym bylo by dobre  lub dac zmiane zeby  faktycznie bardziej zachecalo ludzi do nazwijmy (pracowania)
3- licznik czasu spedzonego /licznik kasy /licznik smierci /licznik killi na pvp /licznik zabitych mobow np nw cos trzeba zmieniac powoli



                                                                           
  1. “Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.” “Nie narzekaj, że masz pod górę, gdy zmierzasz na szczyt.” “Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią.                                                                                                   Rell ?

[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#2
ja zapomnialem o tym watku xdd

propozycja nr 2 zostala dawno wykonana, a rpopozycja nr 1 to nie wiem czy sie da, ale nie jest to chyba mocno potrzebne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości