lejki
#1
Hejka , mam propozycje... Z racji że na serwerze nie gra setki osób ,może by Cichusek zwiększył limit lejków i aby działały one jak poprzednio ? Myśle ze dzięki temu można by było chociaż zrobić sortownik lub więcej niż jedną farmę. Czy jest to zbyt obciążające dla serwera i ta propozycja nie wchodzi w gre?
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#2
Dobry pomysł jestem za
#3
Według mnie mogłoby być między 150 a 200 (wiadomo najlepiej 200) i mógłby być usunięty albo przyspieszony redstone (chociaż o 40%)
Jestem Aniołem Ciemności 
#4
Tez jestem zza Emi
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#5
NA tak Big Grin
#6
Na plus zbudowalbym sobie sortownie polaczona z grinderem
#7
Chyba nierealne, o czym piszecie. Nie może zwiększyć, bo serwer pewnie stoi na jednej maszynie i to by spowodowało lagi przy większej liczbie lejków.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#8
jestem za, ale wydaje mi sie, ze moze to lagowac serwer dlatego limit jest taki jaki jest.
#9
(11-19-2023, 18:03)Zabijaka napisał(a): Chyba nierealne, o czym piszecie. Nie może zwiększyć, bo serwer pewnie stoi na jednej maszynie i to by spowodowało lagi przy większej liczbie lejków.
dlatego sa pewne limity, ktorych przekraczac za bardzo nie mozna ze wzgledow na mozliwe lagi na serwerze, a nie na tym to polega aby kosztem wydajnosci bylo wiecej lejkow. tez przypomne ze to nie jest 1.8 gdzie masz parenascie blokow i kilka ozdob, no nie do konca.

mozna pomyslec o niewielkim podwyzszeniu, ale nie duzym.
#10
Dlatego poczekamy co powie Cichusek bo on jedyny zna możliwości serwera
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości