Zaktualizowanie
#1
Hejka, grając sobie na moim świecie to pomyślałam o tym że fajnie by było gdyby Sky Block (classic też mógłby) mógłby być w sumie zaktualizowany do 1.20 ponieważ by doszło wiele fajnych bloków do budowy, nowe farmy by mogły być, nowe itemki i też nowe mobki. Patrzę głównie na bloki ponieważ wiele graczy by pewnie szybko złapało jakiś pomysł co by wybudować (pewnie głównie osoby które lubią budować ale i ci co mniej potrafią też by wybudowali coś)

Plusy (według mnie, nwm jak według innych):
-wzbogacenie serwera o nowe bloki czyli też nowe budowle
-wzory na zbrojki które by mogły by wypadać z lucky bloków
-(dla głównie zarabiających) pewnie i nowe farmy
-nowe moby więc może i nowe spawnery?


Minusy:
-ciężej ze zdobyciem netherytowych itemkow




I druga propozycja jeśli by z tą dałoby radę to by dodać na Sky Blocku nową arenę można powiedzieć że podobną do mob areny tyle że z 1 falą czyli bossem którym byłby warden i można by było dodać jeszcze to nowe lucky bloki


Zachęcam też do napisania swoich propozycji i co uważacie na ten temat 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia/wieczorku/nocki
Jestem Aniołem Ciemności 
#2
Jestem za
#3
aktualizacja do 1.20 bedzie wiazac sie ze zmiana plugiinu na wyspy, poniewaz przy probie robienia skyblocka/classica na 1.19 wystapily pewne bugi, na ktore nie mamy wplywu. nie wiem jak jest z 1.20, aczkolwiek jest to duzo roboty, a jak na razie nie ma na to planow.

propozycja nr2: nie bedzie drugiej mobareny, wystarczy wam jedna (w sumie dwie, liczac magiczny las).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości