Nowy tryb
#1
Hejka ♥️ tak ostatnio patrzę na aktywność graczy ogólnie (ale bardziej na Sky Block) i w sumie wiem że administracja się stara ale przychodzę z propozycją by zrobić nową edycję Sky Blocka (na wersję 1.20 albo poczekać do 1.21) i wtedy by można było wymienić plugin na ten tryb na którym by było tak że byłaby komenda/sklep i zamiast przejść tak jak jest teraz do sklepu to by eq się otworzyło i tam by było bardzo dużo rzeczy do sprzedania lub kupienia (w skrócie sklep byłby o wiele bardziej bogaty w itemki niż teraz) i wyspę by można było powiększyć (tak samo limity) za pomocą serwerowych pieniędzy, można by było też mieć możliwość kupienia za jakąś kwotę dostęp do/fly albo/sell all (/sell all to by było do sklepu dobre) i by można było mieć więcej osób dodanych do wyspy (przedłużyło by się też limit czasu nieaktywności np do 1.5-2 miesięcy) (zakupioną rangę by można było jakoś przenieść chyba wtedy na nową edycję jeśli by ktoś miał). Nowy tryb byłby o wiele bogatszy niż obecny.

Jak będę miała więcej pomysłów to dopiszę (innych też zachęcam do podzielenia się swoimi pomysłami)


Pozdrawiam i życzę wam miłego dzionka/wieczorku/miłej nocy ♥️♥️♥️
Jestem Aniołem Ciemności 
#2
Ja chyba bardziej na tak niż na nie. Tylko co do twoich argumentów (ten sklep) to na duże nie. Osobiście nie lubię tych sklepów lepiej jak gracz robi go u siebie, przynajmniej jeden z powodów żeby starać sie coś przyzwoitego zbudować na wyspie. Co do pomysłów jak to by mogło wyglądać to chyba nie ma sensu narazie pisać bo to w sumie cichy musi zdecydować najpierw.
#3
kiedys do tematu wrocimy, jak na razie nie ma nic w planach (kiedys o tym z cichym pisalem).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości