[CLASSIC] Rewolucja Netherowa!
#1
Aktualizacja jest nazwana „rewolucją netherową”, ponieważ zawiera dość duże i istotne zmiany w Netherze, jakie zostały dziś dodane na Classica.

1. Przepustka do Netheru dla graczy.
Od dziś gracze mogą wejść sobie sami do Netheru, aczkolwiek jest mały haczyk. Gracz może wykupić przepustkę za 6500$ na 3 godziny korzystania z Netheru, jest to według nas rozsądna cena, patrząc na dalszą część zmian. Przepustka podczas restartu serwera resetuje się. Przepustka działa tylko wtedy gdy jesteśmy na serwerze, np. gdy zostanie nam godzina i wyjdziemy, a za 3 godziny wejdziemy to ona będzie dalej aktywna.

2. Przywrócenie starego dropu pałek blaze z Blaze.
Po licznych wprowadzonych wcześniej zmianach z dropem blaze stwierdziliśmy, że nie było to potrzebne. Dziś przywracamy stary drop z blazów biorąc pod uwagę sytuację netheru - co reset inna mapa itp. 

3. Odblokowanie otwierania skrzynek oraz niszczenia bloków złota.
Temat skrzynek oraz bloków złota był wałkowany od początków… Dziś to zmieniamy i odblokowaliśmy otwieranie skrzynek oraz niszczenie bloków złota. Pod uwagę wzięliśmy tak samo jak z Blazami - sytuację mapy oraz ceny w skupie, złoto może nie jest w idealnej cenie, aczkolwiek gracz się ucieszy z bloczków. To samo ze skrzynkami - nie ma jednej mapy, a jest kilka map, gdzie struktury są w różnych miejscach.

4. Zmiana trybu z Easy na Hard.
Nether był za prosty - Brutal zadający w bastionie 1hp na netherite set był żartem. Po zmianie trybu na hard nether już taki bezpieczniejszy nie będzie.

5. Działające prace w netherze.
Górnik oraz drwal działają w Netherze. Drwal standardowo - drewno, a górnik netherowe minerały + bazalt i czernit. W ten sposób uzupełniamy świat o dodatkowe expienie prac.

Nadeszła rewolucja.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości