Lejki
#1
Hejka tak ostatnio sobie sprawdzałam szybkość lejków i zauważyłam że są one bardzo mocno spowolnione więc bym poprosiła by troszeczkę je przyspieszyć jeśli dałoby radę, oczywiście zwłaszcza na ten moment to nie będzie raczej jakiś dużych lagów bo i tak gra mało osób a jak by grałoby nawet więcej to szybkość lejków zwiększona o 10-20% to by raczej dużej różnicy nie zrobiło

Miłego dzionka
Jestem Aniołem Ciemności 
#2
Refresh (raczej nie powinny farmy się zepsuć jak by się przyspieszyło)
Jestem Aniołem Ciemności 
#3
(06-26-2023, 10:25)Emitian napisał(a): Refresh (raczej nie powinny farmy się zepsuć jak by się przyspieszyło)
lejki nie są redstonem, żeby psuć mechanizmy w farmach, nie wiem skąd taki pomysł xD.

Cytat:poprosiła by troszeczkę je przyspieszyć jeśli dałoby radę, oczywiście zwłaszcza na ten moment to nie będzie raczej jakiś dużych lagów bo i tak gra mało osób a jak by grałoby nawet więcej to szybkość lejków zwiększona o 10-20% to by raczej dużej różnicy nie zrobiło
niestety, ale muszę ciebie zmartwić - każde przyspieszenie robi różnicę dla serwera, nawet jeżeli mówimy o 10-20%. pamiętam (jeżeli tak nie było to Cichy niech poprawi, bądź ktoś inny napisze) że raz jak zwiększono prędkość lejków to zaczęło nieźle serwer lagować. dla mnie to jest propozycja 50/50.
#4
cichusek pospieszył lejki, po restarcie będzie widać efekty.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości