Małe eventy
#1
Witam, przychodzę z propozycją dodania malutkich eventów co jakiś czas z:
  Zwiększonym dropem z mobów na 5-15min coś w ten deseń...
 co jakąś godzinkę? Losowa nagroda dla losowego gracza np. Jabłko,(ogólnie jedzonko w ilości od 1 do 32?),
 Surowce takie jak (żelazo, złoto diamenty, węgiel itp...)
  rzadkie przedmioty 
 Pieniądze 💰💸  - Zależy na ile się cichy zgodzi ale ogólnie to jest dobry pomysł i warty przemyślenia
 Oraz inne itemy...

[i]~TAK wiem, trochę małe szanse na to że przejdzie no ale trza próbować... 
  Odpowiedz
#2
(05-18-2023, 20:40)Lilxik napisał(a): Witam, przychodzę z propozycją dodania malutkich eventów co jakiś czas z:
  Zwiększonym dropem z mobów na 5-15min coś w ten deseń...
 co jakąś godzinkę? Losowa nagroda dla losowego gracza np. Jabłko,(ogólnie jedzonko w ilości od 1 do 32?),
 Surowce takie jak (żelazo, złoto diamenty, węgiel itp...)
 Jakieś rzadkie przedmioty - (do przemyślenia co dodać)
 Pieniądze 💰💸  - Zależy na ile się cichy zgodzi ale ogólnie to jest dobry pomysł i warty przemyślenia
 Oraz inne itemy...

~TAK wiem, trochę małe szanse na to że przejdzie no ale trza próbować... 

Jestem za
Jestem Aniołem Ciemności 
  Odpowiedz
#3
jestem za cotygodniowymi eventami w postaci zwiekszonego dropu np. w kopalni i zeby to sie wymienialo, nie ciagle jeden (np. wiekszy drop w kopalni, unikalna magroda w krolu wzgorz, drop roznych itemkow z graczy na pvp, jest duzo rzeczy do wymyslenia). uwazam, ze byloby to spoko jakby takie eventy byly np. w piatki o 20, ale to juz od cichego zalezne…
  Odpowiedz
#4
na duże tak! Big Grin obojętnie czy tak jak Lilxix czy jak h3zquu pisał Big Grin
  Odpowiedz
#5
mozna sprobowac cos zrobic malego, ale niektorych rzeczy nie dam rady tknac.

ogolnie najprosciej zrobic osobne eventy/gierki np. zbieranie jagod na spawnie bedzie dropilo losowe itemy przez kilkanascie minut, albo lowienie ryb wydropi luckyblocka itp.

trudniej jest zmienic cos w innych osobnych pluginach, bardziej realne z tej strony wydaje sie np. zwiekszenie dropu w kopalni, ale tez bedzie ciezko.
a jakiegos krola wzgorza to sie nie tykam, a dropu z mobow nie zwieksze tym sposobem, bo to nie moj plugin.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#6
(05-19-2023, 21:49)Cichusek napisał(a): mozna sprobowac cos zrobic malego, ale niektorych rzeczy nie dam rady tknac.

ogolnie najprosciej zrobic osobne eventy/gierki np. zbieranie jagod na spawnie bedzie dropilo losowe itemy przez kilkanascie minut, albo lowienie ryb wydropi luckyblocka itp.

trudniej jest zmienic cos w innych osobnych pluginach, bardziej realne z tej strony wydaje sie np. zwiekszenie dropu w kopalni, ale tez bedzie ciezko.
a jakiegos krola wzgorza to sie nie tykam, a dropu z mobow nie zwieksze tym sposobem, bo to nie moj plugin.

Zbieranie jagód i łowienie ryb na spawnie? Też świetny pomysł! A co myślisz o dodaniu parkoura np. w weekend z większymi szansami na coś fajnego do zdobycia było by również troszkę ciekawiej i zachęciło by pewnie graczy do wbicia na serwer w tym czasie. ;)
  Odpowiedz
#7
(05-19-2023, 21:56)Lilxik napisał(a):
(05-19-2023, 21:49)Cichusek napisał(a): mozna sprobowac cos zrobic malego, ale niektorych rzeczy nie dam rady tknac.

ogolnie najprosciej zrobic osobne eventy/gierki np. zbieranie jagod na spawnie bedzie dropilo losowe itemy przez kilkanascie minut, albo lowienie ryb wydropi luckyblocka itp.

trudniej jest zmienic cos w innych osobnych pluginach, bardziej realne z tej strony wydaje sie np. zwiekszenie dropu w kopalni, ale tez bedzie ciezko.
a jakiegos krola wzgorza to sie nie tykam, a dropu z mobow nie zwieksze tym sposobem, bo to nie moj plugin.

Zbieranie jagód i łowienie ryb na spawnie? Też świetny pomysł! A co myślisz o dodaniu parkoura np. w weekend z większymi szansami na coś fajnego do zdobycia było by również troszkę ciekawiej i zachęciło by pewnie graczy do wbicia na serwer w tym czasie. Wink
jeżeli mówimy o pluginie od parkoura to tak jak zacytowałem pogrubioną czcionką cichego. natomiast jeżeli chodzi ci o dodanie całkiem innego, eventowego /warp parkour, do którego dostęp mielibyśmy tylko i wyłącznie podczas trwania eventu to spoko pomysł, pewnie da radę coś ogarnąć do zdobycia za przejście.

generalnie to nasze pomysły wyglądały tak (jakby kogoś to interesowało, a wcześniej jakoś nie miałem okazji się na ten temat wypowiedzieć):
- lepszy drop w kopalni
- co x godzin losowa osoba zdobywa $$$
- z jagód lecą losowe przedmioty
- łowienie niestandardowych przedmiotów
- przy kupowaniu luckyblocków szansa na inne rodzaje (kamienne/netherowe/???/???).
nie wiem jak to teraz wygląda, czy cichy to przemyślał, ale dla okazji też od razu odświeżam propozycję, bo uważam że jest ciekawa i wniesie trochę świeżości na tryb.
  Odpowiedz
#8
(05-29-2023, 15:14)h3zquu napisał(a):
(05-19-2023, 21:56)Lilxik napisał(a):
(05-19-2023, 21:49)Cichusek napisał(a): mozna sprobowac cos zrobic malego, ale niektorych rzeczy nie dam rady tknac.

ogolnie najprosciej zrobic osobne eventy/gierki np. zbieranie jagod na spawnie bedzie dropilo losowe itemy przez kilkanascie minut, albo lowienie ryb wydropi luckyblocka itp.

trudniej jest zmienic cos w innych osobnych pluginach, bardziej realne z tej strony wydaje sie np. zwiekszenie dropu w kopalni, ale tez bedzie ciezko.
a jakiegos krola wzgorza to sie nie tykam, a dropu z mobow nie zwieksze tym sposobem, bo to nie moj plugin.

Zbieranie jagód i łowienie ryb na spawnie? Też świetny pomysł! A co myślisz o dodaniu parkoura np. w weekend z większymi szansami na coś fajnego do zdobycia było by również troszkę ciekawiej i zachęciło by pewnie graczy do wbicia na serwer w tym czasie. Wink
jeżeli mówimy o pluginie od parkoura to tak jak zacytowałem pogrubioną czcionką cichego. natomiast jeżeli chodzi ci o dodanie całkiem innego, eventowego /warp parkour, do którego dostęp mielibyśmy tylko i wyłącznie podczas trwania eventu to spoko pomysł, pewnie da radę coś ogarnąć do zdobycia za przejście.

generalnie to nasze pomysły wyglądały tak (jakby kogoś to interesowało, a wcześniej jakoś nie miałem okazji się na ten temat wypowiedzieć):
- lepszy drop w kopalni
- co x godzin losowa osoba zdobywa $$$
- z jagód lecą losowe przedmioty
- łowienie niestandardowych przedmiotów
- przy kupowaniu luckyblocków szansa na inne rodzaje (kamienne/netherowe/???/???).
nie wiem jak to teraz wygląda, czy cichy to przemyślał, ale dla okazji też od razu odświeżam propozycję, bo uważam że jest ciekawa i wniesie trochę świeżości na tryb.

Świetnie, cichy liczymy na ciebie! Załatw to
  Odpowiedz
#9
Refresh
Jestem Aniołem Ciemności 
  Odpowiedz
#10
(05-19-2023, 21:49)Cichusek napisał(a): mozna sprobowac cos zrobic malego, ale niektorych rzeczy nie dam rady tknac.

ogolnie najprosciej zrobic osobne eventy/gierki np. zbieranie jagod na spawnie bedzie dropilo losowe itemy przez kilkanascie minut, albo lowienie ryb wydropi luckyblocka itp.

trudniej jest zmienic cos w innych osobnych pluginach, bardziej realne z tej strony wydaje sie np. zwiekszenie dropu w kopalni, ale tez bedzie ciezko.
a jakiegos krola wzgorza to sie nie tykam, a dropu z mobow nie zwieksze tym sposobem, bo to nie moj plugin.

Lucky Block przy rybach wydaje się spoko i najlepiej, żeby na szanse wpływał enchant wędki oraz żeby szanse na drop nie były bardzo niskie.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości