Wyspowe
#1
Witam, cześć i czołem

Przychodzę z taką propozycją, nie wiem, czy to było, ale proponuje dodać komendę, która pozwalałaby pracować na wyspie bez właściciela wyspy, chodzi mi tu dokładnie o tym, żeby nie trzeba było czekać na właściciela wyspy.

np. komenda /uprawnienia.



Nie ma lipy, same brzozy.



#2
bylo na to mase watkow, cichy na kazdym byl na nie. co mialoby sie zmienic w tym watku?
#3
no nie wiem, ale proponuje komende /wyspa uprawnienia, /wyspa uprawnienia <nick>, która pozwalałaby dawać uprawnienia danym graczom



Nie ma lipy, same brzozy.



#4
Podejrzewam że by wymagało albo zmiany pluginu albo dodania nowego (ja bym chciała plugin na siedzenie np na schodach "Gsit")
Jestem Aniołem Ciemności 
#5
(05-08-2023, 23:27)Emitian napisał(a): Podejrzewam że by wymagało albo zmiany pluginu albo dodania nowego (ja bym chciała plugin na siedzenie np na schodach "Gsit")

Siadanie na schodach jest możliwe. Wystarczy pod schodek dać wełnę. Naciskasz później na schodek prawym i siadasz :p
#6
(05-08-2023, 23:27)Emitian napisał(a): Podejrzewam że by wymagało albo zmiany pluginu albo dodania nowego (ja bym chciała plugin na siedzenie np na schodach "Gsit")
jezeli nie masz odpowiedniej wiedzy na temat pluginow/technicznych rzeczy, to prosze sie nie wypowiadaj, bo twoje „podejrzenia” sa bledne za kazdym razem, jak tylko widzialem. 

nie wymaga to zadnej wymiany pluginu, a jedynie wprowadzenie swoich poprawek, ktore cichy moglby zrobic. ale czy zrobi? watpie, juz tyle tematow bylo… ale probowac niby mozna ;p


to nie temat o siadaniu - jak chcesz drazyc ten temat to zrob sobie nowy.
#7
pozwolę sobie refnąć - jakiś tydzień temu/dwa przedstawiłem cichemu sposoby na możliwość dodania tego, jakby do dziś nie wiemy czy to wejdzie czy nie, ale refnąć warto ;p.
#8
dodano uprawnienia dla osób dodanych, aby mogły robić wszystko jak tylko właściciel wyspy jest offline. komendy:
[Obrazek: MpBtJV1.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości