MobArena
#1
Proponuję by zamienić jaskiniowe pająki na zwykłe ponieważ te jaskiniowe cheatują (jak to każdy tak nazywa)
Jestem Aniołem Ciemności 
#2
to i zwykle pajaki beda sie wspinac, tego nie unikniemy, dlatego trzeba dobierac klasy z glowa.
#3
(05-06-2023, 10:45)h3zquu napisał(a): to i zwykle pajaki beda sie wspinac, tego nie unikniemy, dlatego trzeba dobierac klasy z glowa.

To wiadomo ale je jest bardzo ciężko też trafić a w pojedynkę to dosłownie niemożliwe jest by przejść więc by to było malutkie ułatwienie a jeśli nie to to moja inna propozycja to by zrobić tak że na 5, 10 i 15 fale dostać nową potke leczenia
Jestem Aniołem Ciemności 
#4
(05-06-2023, 20:59)Emitian napisał(a):
(05-06-2023, 10:45)h3zquu napisał(a): to i zwykle pajaki beda sie wspinac, tego nie unikniemy, dlatego trzeba dobierac klasy z glowa.

To wiadomo ale je jest bardzo ciężko też trafić a w pojedynkę to dosłownie niemożliwe jest by przejść więc by to było malutkie ułatwienie a jeśli nie to to moja inna propozycja to by zrobić tak że na 5, 10 i 15 fale dostać nową potke leczenia
przetrwalem sam do 11 fali na luczniku z pajakami i bez problemu je zabilem, ale no przez wlasna glupote zginalem bo zeskoczylem. wystarczy umiejetnie dysponowac strzalami oraz lukiem w danej klasie badz innymi ich umiejetnosciami, a wy przesadzacie, moze jeszcze fale z krowkami i owcami dodac? to jest mobarena - na niej nie ma latwo, ostra walka trzeba dojsc do konca i wygrac, a robiac takie ulatwienia oddalamy sie coraz bardziej od tego.
podsumowujac uwazam, ze zamiana pajakow jaskiniowych na zwykle nie ma sensu, a potka nie zrobi duzo, bo i w pojedynke zle nia zdysponujesz i padniesz.
#5
ok, jednak problematyczne stało się to, jak zaczęły bić przez ściany/bloki. od teraz powinny respić się zwykłe pająki, nie jaskiniowe.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości