Spawnery
#1
Question 
Nie tak dawno doszedł nowy spawner do puli, a limit wciąż ten sam, czy jest możliwość zwiększenia limitu spawnerów o 1? Limit 7 jest według mnie za mały na tą ilość spawnerów które są na serwerze.
#2
Tak ogólnie to ja bym zostawił 7 spawnerow. Uważam że jest wystarczający. No ale jak inni będą za to why not Wink
#3
(03-25-2023, 14:46)Chrobras napisał(a): Tak ogólnie to ja bym zostawił 7 spawnerow. Uważam że jest wystarczający. No ale jak inni będą za to why not Wink
uwazam podobnie, bo zaraz sie znajda wyspy z 8 spawnerami endermanow lub czegos jeszcze innego (wiem, ze to nic dziwnego a taki argument jest do bani, ale warto tez to zaznaczyc). uwazam, ze limit 7 spawnerow jest dobry, poniewaz musimy madrze zagospodarowac miejsca dla spawnerow, bo mi nie chce sie wierzyc ze ktos ma chec uzyc na raz wszystkich spawnerow.
#4
A no i dla mnie to taka niekończąca się historia z tego robi. Doda sie +1 spawner to będzie żeby lejki dodać. Jedyne może co teraz bym zrobił to może dał lejki do 150/200 żeby te sortownie można było zrobić fajne Big Grin
#5
(03-25-2023, 10:38)agerekobok napisał(a): Nie tak dawno doszedł nowy spawner do puli, a limit wciąż ten sam, czy jest możliwość zwiększenia limitu spawnerów o 1? Limit 7 jest według mnie za mały na tą ilość spawnerów które są na serwerze.

podpisuje sie pod tym, fajnie jak by dodali +1 spawner Enderman
#6
Tu nie chodzi o lejki, tylko jest większa ilość spawnerów a limit ogranicza żeby fajnie je użyć. Więc według mnie 8 spawnerów będzie idealnie i tak fajnie parzyście, a co do lejków to prawda limit 150/200 zrobiłby wielką różnice ale jest na to mniejsza szansa, jeden spawner nie zrobi ci tego że ktoś bedzie musiał dorzucić 40 skrzynek :/
#7
w sumie zrobi xD ty już masz 7 spawerów i twoje skrzynki szybko się zapełniają bo z moba leci np 18 rożnych itemków wiec teoretycznie 2 rodzaje mobów zapełnią Ci skrzynie a pozostałe rodzaje mobów lecą na nową skrzynie. I w ten sposób robi się dużo zajętych slotów pojedynczym itemkiem. Ja to polecam bić na expiarce max 3 rodzaje mobów.
#8
(03-25-2023, 18:21)Chrobras napisał(a): w sumie zrobi xD ty już masz 7 spawerów i twoje skrzynki szybko się zapełniają bo z moba leci np 18 rożnych itemków wiec teoretycznie 2 rodzaje mobów zapełnią Ci skrzynie a pozostałe rodzaje mobów lecą na nową skrzynie. I w ten sposób robi się dużo zajętych slotów pojedynczym itemkiem. Ja to polecam bić na expiarce max 3 rodzaje mobów.

Mi sie wszystkie skrzynki zapełniają po 6h bicia wiec nie wiem czy tak szybko.
#9
Ja bym wolała zostawić 7, limit lejków może być do 150 i zwiększyć ilość zwierząt do 50 i byłoby wtedy dobrze
Jestem Aniołem Ciemności 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości