Praca rybak.
#1
Hej, pisałem w propozycjach apropo pieczenia ryb natomiast teraz sprawdziłem, że nawet nie dostaje się expa ani pieniędzy za upieczenie tych ryb.
#2
a to nie tak ze ryby piecze sie w restauracjach/wedzarniach (jak zwal tak zwal) i robia to kucharze a nie rybaki? bo mi sie to nie klei w żaden sposób…
#3
te uszczypliwosci nie sa nikomu potrzebne a ty jako moderator powinienes dawac innym dobry przyklad a nie zly, skoro jest w informacji ze sie dostaje kaske i expa no to powinien dostawac raczej ...


Załączone pliki Miniatury
   
#4
(03-19-2023, 23:49)VikiQueen2006 napisał(a): te uszczypliwosci nie sa nikomu potrzebne a ty jako moderator powinienes dawac innym dobry przyklad a nie zly, skoro jest w informacji ze sie dostaje kaske i expa no to powinien dostawac raczej ...
wyrazilem swoja opinie do ktorej mam prawo, a to ze moglem przeoczyc ze w pracy rybaka za smazenie ryb tez sie cos dostaje to spoko - po prostu tego nie zauwazylem. nie wiem do czego masz problem w tej odpowiedzi, skoro to normalna wymiana zdan, a nie oszczerstwa/czy tez chamska odpowiedz wobec gracza, lol. jak szukasz zaczepki to zapraszam pw. Smile
#5
w czym piekles ryby? bo nie testowalem tego, mozliwe ze trzeba to zrobic klasycznie w piecu a nie na ognisku, lub odwrotnie..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
nikt nie szuka tu zaczepki a jak czegos nie wiesz albo przeoczyles to moze po prostu sprawdz zanim sie wypowiesz? ja tez bym mogl powiedziec ze nie zauwazylem ze nie wolno uzywac cheatow a bana i tak bym dostal, wiec no nie tak spoko jak piszesz. Cichusek za pieczenie ryb sie dostaje exp i kase ale tylko jak sa na ognisku pieczone, sprawdzone przed chwila, mozna tak zrobic zeby z pieca i wedzarki tez dawalo exp \ kase?
#7
(03-19-2023, 23:49)VikiQueen2006 napisał(a): a ty jako moderator powinienes dawac innym dobry przyklad a nie zly

Napisane przez typa co dostal perma za cheaty i teraz gra na mulciaku nawet sie z tym nie ukrywajac  Smile

Ty kazdego moderatora/pomocnika sie czepiasz o wszystko
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#8
(03-23-2023, 16:28)Frisk napisał(a): Napisane przez typa co dostal perma za cheaty i teraz gra na mulciaku nawet sie z tym nie ukrywajac  Smile
cos ci sie typie mocno pomieszalo w glowie XD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości