PullOutStick czy coś takiego
#1
Star 
Witam, miałbym propozycje odnośnie usprawnienia "sortowania" itemków z grindera, aktualnie troche to zajmuje przez brak sortowni, proponowałbym wykonanie coś w stylu SellSticka, tylko działałby na zasadzie że klika się na skrzynkę i wyciąga dany itemek jaki jest przypisany pod Sticka, Crafting podobny do Sell Sticka tylko zamiast łez będzie item który ma się wyciągnąć i proponuje aby były to sticki pod głównie itemy z grindera.
#2
podczas restartu wgra się „sortowanie” polegające na posortowaniu itemków w skrzynce/eq w odpowiedniej kolejności. może to delikatnie usprawni.

jeżeli chodzi o pomysł tego patyka to ciężko będzie coś takiego zrobić, bo pewnie każdy crafting będzie musiał posiadać w recepturze itemek, który chcemy wyciągnąć a ich jest kilka
#3
(03-07-2023, 17:29)h3zquu napisał(a): podczas restartu wgra się „sortowanie” polegające na posortowaniu itemków w skrzynce/eq w odpowiedniej kolejności. może to delikatnie usprawni.

jeżeli chodzi o pomysł tego patyka to ciężko będzie coś takiego zrobić, bo pewnie każdy crafting będzie musiał posiadać w recepturze itemek, który chcemy wyciągnąć a ich jest kilka

W sumie to kilkanaście albo kilkadziesiąt ale za dodaniem takiego sticka jestem przeciw
Jestem Aniołem Ciemności 
#4
Myślałam nad tym tematem i pomyślałam że byłoby lepiej i łatwiej by zrobić taki stick i byłby tylko jeden a itemek który chcesz wziąć to musisz mieć wtedy w drugiej ręce i klikasz wtedy na skrzynię i przenosi tobie wszystkie itemki ze skrzyni do eq ale tylko te co masz w drugiej ręce np mam w głównej ręce ten stick a w drugiej kości i klikam prawym na tą skrzynię i z niej biorę tylko kości
Jestem Aniołem Ciemności 
#5
Dla mnie trochę zbędne. Wyciągajcie sobie itemki ze skrzynki te które są na skupie a nie chcecie ich sprzedać, resztę klikamy sellstickiem i np rudy wam zlecą na dół. A ogólnie to ile tych itemków by miało być? bo na dobrą sprawę to małą sortownie by można było zrobić Big Grin 115 lejków po 3 lajki na itemek do sortowni. Tak z 25 itemków można by było zrobić teraz śmiało :p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości