Nowy spawner
#1
Hejka tak się zastanawiam bo jak ostatnio rozwaliłam trochę kamiennych lucky bloków to pojawiały się z nich wiedźmy więc wpadłam na pomysł by dodać nowy spawner z wiedźmami. Co na to inni gracze myślą czy byłoby dobrze gdyby był taki spawner czy może jednak nie?
Jestem Aniołem Ciemności 
#2
Pomysl ciekawy , ale wymienil ( e )s tylko jego zewnetrzna warstwe pomyslu? Masz jakis pomysl na drop jaki moglby obowiazywac z takiego spawnera , cokolowiek?
No nie wiem mi sie wydaje ze samo stwierdzenie o dodaniu takiego spawnera bez jakiejkolwiek opcji czy tam jakiegos planu wobec niego jest taki pustyyyy. Ale moze ktos cos zaoferuje z swojej stronyyyyy
#3
No obecnie to ja nie mam pomysłu jaki drop dodać ogólnie do tego. W przyszłości na 1.19 można by było dodać je np z nowymi blokami co w tamtej wersji występują. Ale teraz to nie wiem co tam dodać do dropu.
#4
podoba mi się zamysł spawneru wiedźm tylko dlatego, że rzucają potkami na truciznę. gracz wtedy jest zmuszony do używania mleka, albo zrobienia osobnej areny, bądź walczyć z nimi. i nie, nie jestem za tym, by wyłączać im rzucanie tymi potkami, nie nie..

ja bym do dropu dodał przedmioty typowo do potek - zostawić standardowy drop i dodać do niego puste butelki, potki różne, blazerod z małą szansą itd, ale oczywiście też zgodzę się z chrobrasem - w 1.19 jest sporo itemków, które mogłyby pasować do nich. ale ja generalnie jestem za.
#5
(03-05-2023, 19:32)h3zquu napisał(a): podoba mi się zamysł spawneru wiedźm tylko dlatego, że rzucają potkami na truciznę. gracz wtedy jest zmuszony do używania mleka, albo zrobienia osobnej areny, bądź walczyć z nimi. i nie, nie jestem za tym, by wyłączać im rzucanie tymi potkami, nie nie..

ja bym do dropu dodał przedmioty typowo do potek - zostawić standardowy drop i dodać do niego puste butelki, potki różne, blazerod z małą szansą itd, ale oczywiście też zgodzę się z chrobrasem - w 1.19 jest sporo itemków, które mogłyby pasować do nich. ale ja generalnie jestem za.

Jestem za pomyslem , chce rowniez dodac ze w owym dropie moglyby by wystepowac jak mowisz: 
- Standardowy drop ( jakies tam duperele )
- Bleazerody.
- Diax/Rudy Diax/RudyLazurytu.
- Piasek / Pradawne Zgliszcza.
- Złoto.
- Butelki/Rzonego rodzaje potki.
- I jak wspomniano z wersja 1.19 jest tam duzo roznych bloczkow.
#6
(03-05-2023, 23:43)Kniper03 napisał(a):
(03-05-2023, 19:32)h3zquu napisał(a): podoba mi się zamysł spawneru wiedźm tylko dlatego, że rzucają potkami na truciznę. gracz wtedy jest zmuszony do używania mleka, albo zrobienia osobnej areny, bądź walczyć z nimi. i nie, nie jestem za tym, by wyłączać im rzucanie tymi potkami, nie nie..

ja bym do dropu dodał przedmioty typowo do potek - zostawić standardowy drop i dodać do niego puste butelki, potki różne, blazerod z małą szansą itd, ale oczywiście też zgodzę się z chrobrasem - w 1.19 jest sporo itemków, które mogłyby pasować do nich. ale ja generalnie jestem za.

Jestem za pomyslem , chce rowniez dodac ze w owym dropie moglyby by wystepowac jak mowisz: 
- Standardowy drop ( jakies tam duperele )
- Bleazerody.
- Diax/Rudy Diax/RudyLazurytu.
- Piasek / Pradawne Zgliszcza.
- Złoto.
- Butelki/Rzonego rodzaje potki.
- I jak wspomniano z wersja 1.19 jest tam duzo roznych bloczkow.
temu pomyslowi juz podziekujemy, jak tylko zobaczylem diamenty i pradawne zgloszcza juz sie nie spodobalo.

drop zaproponowalem juz cichemu, wiec spawner MOZE zostanie dodany. na obecna chwile za wiele to nie wiem.
#7
Ogólnie wszelkie rudy odpadają (diax czy lapis sam też) ale piszcie co byście wydzieli w tym dropie innego Big Grin
#8
Ja się zastanawiałam nad takim dropem+ to co by było dodane do skupu 
-Podstawowy co dają normalnie
-Blaze powder
-a niech będą diax ale nie rudy 
-Dirt też w sumie mógłby być
-Tak jak było napisane że typowo do potek
-Łzy ghasta z małą szansą
Propozycja by dodać do skupu:
-patyki 0.02$ za szt 
Mam nadzieję że to byłoby oki
Jestem Aniołem Ciemności 
#9
(03-06-2023, 21:51)Emitian napisał(a): Ja się zastanawiałam nad takim dropem+ to co by było dodane do skupu 
-Podstawowy co dają normalnie
-Blaze powder
-a niech będą diax ale nie rudy 
-Dirt też w sumie mógłby być
-Tak jak było napisane że typowo do potek
-Łzy ghasta z małą szansą
Propozycja by dodać do skupu:
-patyki 0.02$ za szt 
Mam nadzieję że to byłoby oki
juz na pw komentowalem - NIE BEDZIE PATYKOW W SKUPIE, CZEGO TY NIE ROZUMIESZ? moze jeszcze zwiekszymy cene cobblestone do 5$? a proch do 2000$? czy ty myslisz w ogole? 4.5 stacka DREWNA wystarczy do zarobienia na calym eq 46.08$, a ty mi wczesniej proponowales 0.04$… where logic?

duzo mobow ma diamenty, a z wiedzma nie kojarzy mi sie zaden mineral oprocz redstone, ktory bedzie w dropie. tez lze ghasta srednio w tym widze, ale nie wiem. dirta nie bedzie, ale moze i bedzie mycelinium - czas pokaze.
#10
spawner dodany, drop niedługo dodam do wątku z dropem.
zmieniliśmy również miejsce kupna spawnerów, ponieważ nie mieliśmy gdzie wiedźm zmieścić, od teraz jest komenda /spawnery, /warp spawnery, albo po prostu /sklep i w lewo (miejsce się odznacza i to dość konkretnie).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości