wazna sprawa.
#1
czemu drugi ban za cheaty i perm od razu? wezcie dajcie na 14 dni chociaz... zawsze gralem uczciwie i dobrze, wiele osob na serwerze moze potwierdzic moja uczciwosc. przyznaje ze uzywalem killaury bo na chwile musialem odejsc od kompa a szkoda mi bylo tej expiarki bo i tak jest reset co 4 dni a na serwer moge wchodzic bardzo rzadko. specjalnie obok mam zbudowane afk bo wczoraj tam afczylem i zbijalem zombie co 5-10 minut bez zadnych cheatow. staram sie grac uczciwie i byc w porzadku, a pierwszy ban za cheaty dostalem tylko dlatego ze mowilem ze je mam ale nie bylo nawet dowodow na to ze je mam. prosze o bana na 14 dni, nie chce stracic itemkow zony przede wszystkim bo zbierala je dlugo a trzymala u mnie bo ma swoje skrzynki zawalone. ja wiem ze zrobilem zle, ale czemu od razu musi byc perm? gram na tym serwerze wiele lat, nie wyobrazam sobie raz na zawsze odpuscic skylanda. wybaczcie mi moja glupote, w poprzednim poscie troche sie chcialem podroczyc i glownie zdobyc nagranie jak to robilem przepraszam was, w przyszlym tygodniu chcialem kupic premke i svipa na skylandzie zasilajac konto cichego, odlozylbym to na za 2 tygodnie tylko prosze skroccie mi bana. widzicie, ze zalezy mi na graniu tutaj bo mam juz kilku "kolegow" i przyjemnie mi sie tu gra, obiecuje ze juz nigdy nie uzyje cheatow. a jesli ktokolwiek mnie na tym zlapie moge miec juz perma bez mozliwosci skrocenia... zalezy mi na grze tutaj, wybaczcie mi administratorzy. obiecuje byc uczciwym i dobrym, nie bede nikogo zaczepial i bede mily i NA PEWNO nie uzyje zadnych cheatow itp.
#2
https://www.youtube.com/watch?v=PLteDgvYKIM
eloo
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
[Obrazek: 4J4bfvA.jpg]
nie? gdyby ci zalezalo na graniu to bys nawet tego syfu nie zainstalowal, a przed pierwszym banem zgrywales kozaka ze ich uzywasz i wpadles, nie wspomne juz o komentarzach na nasz temat z mulciakow. drugi ban za cheaty jest stosowany od kilku lat i tak powinno byc. przykro mi, ale twoj limit szans zostal wyczerpany.
„chcialem sie tylko podroczyc” a potem dziwisz sie ze mam do ciebie takie nastawienie jakie mam, smiechu warte.
#4
(02-27-2023, 21:07)Masiex13 napisał(a): czemu drugi ban za cheaty i perm od razu?
zawsze gralem uczciwie

XD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości