CichyLuncher
#21
nic nie pomoze kupno MC , bedzie tak samo
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#22
Jaki masz w ogóle system i antywirus? Spróbuj wyłączyć antywirusa i odpalić znowu.

Ale odpalić minecrafta, nie antywirusa.
Niedostępny
#23
MAm Avasta a jak wyłączyć ??

Też Gram w Margonem Big Grin

ale już od dawna skończyłem tudno bylo

MAm w margonem 11 lvl / admsziler pomożesz wbić???

i jeszcze 2 10 lvl
na Zemyna
#24
Avasta? To zależy jaki masz system. W windows 7 masz jego ikonkę tam gdzie pokazuje się godzina. Klikasz na tą ikonkę która tam gdzie jest, klikasz wyłącz osłony i potem klikasz "tak", a włączasz tak samo tylko że klikasz "włącz wszystkie osłony".
Niedostępny
#25
Chyba przyda się słowo twórcy launchera Tongue
1. Wchodzisz do folderu launchera
1a. Jak windows 7 to klikasz start i tam wpisujesz w wyszukiwanie %appdata% i klikasz folder Roaming i wchodzisz do folderu .cichyLauncher.
1b. Jak windows xp to klikasz start>uruchom i w okienku wpisujesz %appdata%, klikasz uruchom i wchodzisz do folderu .cichyLauncher.
2. Jeśli w tym folderze masz plik output-client.log i output-server.log to wysyłasz to na forum.
3. Jeśli w tym folderze masz folder crash-reports to wysyłasz wszystko w środku na forum.
4. Czekasz na moją odpowiedź lub kogoś kto się zna Tongue
#26
Mam windows 8 / wyłączyłem avasta i to samo
#27
emm wyslij pliki te co podal ci Stirek na forum bo tak to ... czytaj wszystko a nie
#28
(12-05-2013, 19:13)Kwito napisał(a): MAm w margonem 11 lvl / admsziler pomożesz wbić???
Szkoda tylko ze nie ten swiat Tongue
//temat - sprobuj wejsc trybem awaryjnym czy jakos tak , bo tez mialem problem , ale to byla wina karty graf. ale tez nie dzialal mi MC , wiec wszedlem w tryb awaryjny i dzialal po wylaczeniu trybu awaryj.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#29
Mój kuzyn miał taki sam problem jak ty. Na Windowsie xp Cichy Launcher działał mu normalnie, ale jak zainstalował Windows 7 (bez żadnego Service packa) to minecraft nie chciał się mu włączyć.
Jego problem się rozwiązał jak zainstalował Service packa.
#30
Napisz dokładniej
No matter gay, straight or bi
Lesbian, transgendered life
I'm on the right track, baby ;*
I was born to survive.
[Obrazek: eJyLqEiMD8rkKs6u1M1JzEvRK8jhioAI-WbmpSYX...MBEXc~.png]
#LittleMonster
#ARTPOP
#GAY
#G.U.Y.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości