Siadanie
#1
Hejka wiem że ten plugin nie jest aż tak potrzebny ale przychodzę z propozycją by dodać plugin na siadanie na polblokach, schodkach albo za pomocą komendy /sit. Nwm czy według was fajny pomysł ale według mnie fajny bo wtedy można np robić jakieś zebrania przy stole jak ktoś zrobi (też zaoszczedza trochę materiały np. żelazo), po prostu to by była malutka dekoracja.

Bardzo bym poprosiła o przemyślenie tego
Jestem Aniołem Ciemności 
#2
przeciez da sie na schodkach siadac - trzeba pod schodkiem dac welne zeby usiasc
#3
To co teraz jest, to takie meh. Wolał żeby była tylko komenda /sit bo jest ona bardzie intuicyjna i można było w sumie robić to wszędzie a nie tylko w "specjalnych" miejscach.
#4
(02-14-2023, 16:17)h3zquu napisał(a): przeciez da sie na schodkach siadac - trzeba pod schodkiem dac welne zeby usiasc

Testowałam i nie działa

(02-15-2023, 12:10)Chrobras napisał(a): To co teraz jest, to takie meh. Wolał żeby była tylko komenda /sit bo jest ona bardzie intuicyjna i można było w sumie robić to wszędzie a nie tylko w "specjalnych" miejscach.

Tak, wolałabym by była komenda /sit bo dzięki temu by możliwie że lepiej by się grało graczom lepiej i kto wie, może by ktoś z kimś by się dogadał a gracze by wtedy chętniej mogli rozmawiać na głosowym np na discord a nie na chat (akurat to tego z rozmową to nie mam pewności)
Jestem Aniołem Ciemności 
#5
Refresh
Jestem Aniołem Ciemności 
#6
Refresh
Jestem Aniołem Ciemności 
#7
Refresh
Jestem Aniołem Ciemności 
#8
siadanie na półblokach i schodkach działa, ale nie poprzez /sit, na razie nie widzimy potrzeby wymiany pluginu od tego.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości