Dodany na działce
#1
Witam, przychodzę z propozycją. Otóż zauważyłem, że od nowej edki nie mogę kompletnie nic zrobić na działce żony gdy jest offline. To bardzo uciążliwe z wielu powodów.
1. Nie mogę odświeżyć jej działki.
2. Nie mogę skorzystać ze skrzynek na jej działce.
3. Nie mogę budować na jej działce podczas jej nieobecności (a jestem takim romantykiem, że czasem na starej edce zbudowałem jakieś serducho czy coś  Tongue )
4. Nie będę mógł zbierać plonów, gdy już zbudujemy farmę.
Sądzę, iż wiele powodów jeszcze się pojawi, tylko po prostu "wyjdą w praniu".
Moim skromnym zdaniem uważam, że jeśli dodaje się do działki pomocnika to po to, by mógł pomóc w czymś na działce, gdy drugi nie może czegoś zrobić. Ja pracuję dużo, czasem poza domem jestem od 5tej do 19stej i nie mam czasu by coś zrobić na działce (np. zebrać jajek z kurnika, przez co zapychają się leje i reszta złożonych jajek po prostu znika). 
I tutaj pojawia się moja propozycja
Może odblokujemy możliwość robienia czegoś na działce gdy jesteśmy dodani a właściciel jest offline?
Dodam jeszcze, że rozumiem zamysł zablokowania tego (ewentualne kradzieże na zasadzie "poczekam, aż wyjdzie z serwa i go opitole z itemków" lub "źle dodał nick, nie ma go to wbijam na nieistniejące konto"), ale moim zdaniem nie można aż tak niańczyć tych, którzy ufają każdemu po kolei lub nie umieją poprawnie dodać kogoś do działki. Każdy, kto tego doświadczy raz, już zawsze będzie uważał (wiem po sobie, oba w/w błędy popełniłem). 
Pozdrawiam i miłego dnia  Wink
#2
gracz X robi multikonto na innym ip (nie ma vipa), dodaje sie tam, i ma 2 dzialki, po to jest to zrobione
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
(02-13-2023, 08:24)zuk napisał(a): gracz X robi multikonto na innym ip (nie ma vipa), dodaje sie tam, i ma 2 dzialki, po to jest to zrobione

wystarczy raz w tygodniu albo raz na dwa tygodnie żeby admin/pomocnik przeleciał na /fly po obrzeżach (bliskie działki są zajęte przez vipy lub znanych już graczy) i sprawdził działkę na której jest dodany gracz który gra a właściciel nie wchodzi załóżmy miesiąc i wtedy dowiedzieć się o co chodzi i ewentualnie zbanować oba konta. 
POZA TYM nawet jak ktoś takie cos zrobi to nie jest to tak szkodliwe jak zablokowanie tej funkcji, bo ja żeby robić cos na żony działce musze odpalać drugiego lapka i ciągnąć prąd żeby tylko wziąć np kilof ze skrzynki.
Jak dla mnie już z dwojga złego lepiej odblokować to i tyle.
#4
chwila, zaraz.
to ty masz dwie dzialki czy jedna skoro chcesz grac na cudzej dzialce gdy kogos nie ma?
dodajac kogos do swojej dzialki ten ktos staje sie pomocnikiem, a nie wspolwlascicielem, dlatego moze tylko pomagac, a nie zajmowac sie dzialka gdy gracz jest offline.

zamykam temat
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości