Hackerzy na 1.6.4
#1
W dzisiejszym wątku chciałbym napisać o hackerach na pvp Classic'a.
Zostałem zaatakowany przez gracza (nikcu nie znam bo lognoł od razu jak mnie zabił) z żelaznym mieczem nie enchant i bez mikstur , czy czegokolwiek.
Ja miałem diamentową zbroje ochrona I i miecz 3/2/2 (w skrócie) , a on uderzył mnie 3 razy (liczyłem jak bił) i na te 3 uderzenia zabrał mi aż 9,5 serc.
Ten sam hacker zabił wcześniej gracza o nicku Captain_Spark również na 3 uderzenia.
Mam nadzieje że coś z tym zrobicie, kilku graczy może udowodnić że tak się stało.

Octopus Sad
#2
beacon(chyba tak się pisze ;p) czyli ta piramidka ze zdolnościami
a pozatym...dowody kolego, bo nie uwierze...
#3
nie mam dowodów bo z serwa wyszedł po zabiciu mnie a beaconów tam nie ma , nie wierzysz , sprawdź

potwierdzi to kilku graczy jeśli będzie im się chciało tu wejść
#4
ale jak masz beacon na dzialce, to mozesz wpisac /pvp i zostana ci moce na te 10s czy iles ;p
nie jest to fair, ale ciezko to udowodnic na screenach.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Tak zostały by te moce tu ci przyznam . Ale , miałem te cząsteczki czy coś tam w ustawieniach na maximum i nie miał tych bąbelków.

I mógłbyś od czasu do czasu wejść zobaczyć na kilka minut co tam się tak naprawdę dzieje (na vanishu) Tongue
#6
I jest kolejna ofiara tego samego hackera , weź wbij Cichy , przekonasz się że tak jest naprawdę , nie ma jak screenów robić bo on za szybko zabija tym żelaznym mieczem :d
A kolejna ofiara to AchillesPL
#7
Popieram zdanie Octopus'a przed chwilą dedłem od gracza który był nie widką ale nie miał potki na sile tylko diaxowy miecz bez enchantu i on mnie zdjoł na 2-3 hity i dedam kurde ja miałem miecz ostr.IV i odrzut.II wiec by go zdjal tez na 2 hity ale nie ważne.Chciałbym odzyskać itemy ale takie jest życie Sad Jestem pewny że nia miał potki na siłę a jak bez cheatów by mnie zabił to tak ok. na 8-9 hitów wieć ten gracz może posiadać cheaty może to jest ten sam gracz co zabił 2x Octopus'a i Captain_Spark Sad

SORY za błędy.
#8
Itemów nie odzyskacie.
#9
To na pewno Haker Bonzo xD
Teraz do tematu... ja bym się zaczaił na Cichuska miejscu lub moderatora :p
Poczujcie potęgę kapitalizmu!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości