Banik
#1
Twój nick: Masiex13
Nick oskarżonego: rozpruwacz3000
Opis sytuacji: Moge prosic o video, na ktorym zabijam graczy poza strefa pvp?
#2
Hejka!! Milego ogladania ^_^ https://youtu.be/brVCYjxWBKM

moge zamykac? czy masz jeszcze cos do powiedzenia
#3
no i dlaczego niby JA dostalem bana?

jaki masz dowód na to, że ja zrzuciłem kowadło?
#4
Saramtha prowadzila z toba konwersacje i miała tobie sprzedać kod chyba na range a ty w zamian miales diaxy, tak sie nie stalo, ponieważ zostala zabita kowadlem na twojej dzialce
#5
śmieszne te bany na skylandzie ale rozumiem, bo to twoja laska. musiales pokazac ze twardy z ciebie zawodnik. tyle ze nie widzialem nigdzie w regulaminie, by nie mozna bylo uzywac kowadel na swojej dzialce. nikt jej nie kazal wchodzic w takie miejsce. a ona i pangawel oszukiwali na tym labiryncie i postanowilem ich ukarac bo to moja dzialka i moje zasady. ona byla bez ekwipunku. specjalnie cofnela by je odlozyc, nic nie stracila. wiec czemu ja korzystajac w swoj sposob ze swojej dzialki I W SPOSOB KTORY NIE LAMIE JASNO REGULAMINU, dostaje nagle bana? oni oszukiwali na moim labiryncie i niszczyli bloki zeby podejrzec kod ktory dawal wygrana. wiec tez powinni dostac bana za oszukiwanie.
ja ukaralem nieuczciwego gracza na swojej dzialce na swoich zasadach.

(02-04-2023, 19:44)rozpruwacz3000 napisał(a): Saramtha prowadzila z toba konwersacje i miała tobie sprzedać kod chyba na range a ty w zamian miales diaxy, tak sie nie stalo, ponieważ zostala zabita kowadlem na twojej dzialce

o czym mowisz czlowieku! XDDD kod byl na dowod, ze ukonczyla moj labirynt na mojej dzialce XD a ze z pangawel oszukiwala to zrzucilem kowadlo. o zadnej randze nie bylo mowy. po prostu regulamin mojego labiryntu jest taki, ze jak go ukonczysz podajesz kod na msg z tabliczki i ja daje nagrode zeby nie bylo ze ktos oszukuje. dostalem nieslusznie bana i tyle. bo to oni oszukiwali na moim labiryncie

wnosze o unbana, bo ani nic nie stracila ta osoba ani ja nie zyskalem na tym, jedynie ukaralem za oszukiwanie na moim labiryncie. nikt nic nie stracil nikt nie zyskal, po co tu ban? poza tym nigdzie nie ma jasnego regulaminu, ze jest to zabronione tym bardziej, ze nie zrobilem tego w celach zysku a ukarania nieuczciwego zawodnika na moim labiryncie

niezla prowokacje zrobili z pangawel i jeszcze mi sie oberwalo. szkoda ze wczesniejszych rozmow nie pokazala

jak pisal pangawel ze niszczy bloki zeby podejrzec kod
#6
''a ze z pangawel oszukiwala to zrzucilem kowadlo'' Tyle mi wystarcza w zupelnosci, na lobby masz podane rzeczy bardziej oczywiste za które karamy banem. Zabijanie ''umyslne'' poza arena pvp od zawsze bylo banowane. Nie zostaniesz odbanowany, przykro mi.
#7
(02-04-2023, 19:54)rozpruwacz3000 napisał(a): ''a ze z pangawel oszukiwala to zrzucilem kowadlo'' Tyle mi wystarcza w zupelnosci, na lobby masz podane rzeczy bardziej oczywiste za które karamy banem. Zabijanie ''umyslne''  poza arena pvp od zawsze bylo banowane. Nie zostaniesz odbanowany, przykro mi.

oczywiscie ze zrzucilem kowadlo ale dlaczego oni nie maja bana za oszukiwanie i probe wyludzenia? przeciez pangawel oszukal mnie probując wyludzic diamenty czyli wygrana na moim labiryncie. gdyby przeszedl go uczciwie to nic bym nie zrobil. nikt nie kazal jej tam wchodzic przeciez. oszusci maja luz za probe wyludzenia a ja bana za ukaranie ich mam XD smieszna akcja.

domagam sie bana dla nich za probe oszukania mnie i wyludzenia diamentow mimo nieukonczenia labiryntu.
#8
(02-04-2023, 19:45)Masiex13 napisał(a): śmieszne te bany na skylandzie ale rozumiem, bo to twoja laska. musiales pokazac ze twardy z ciebie zawodnik. tyle ze nie widzialem nigdzie w regulaminie, by nie mozna bylo uzywac kowadel na swojej dzialce. nikt jej nie kazal wchodzic w takie miejsce. a ona i pangawel oszukiwali na tym labiryncie i postanowilem ich ukarac bo to moja dzialka i moje zasady. ona byla bez ekwipunku. specjalnie cofnela by je odlozyc, nic nie stracila. wiec czemu ja korzystajac w swoj sposob ze swojej dzialki I W SPOSOB KTORY NIE LAMIE JASNO REGULAMINU, dostaje nagle bana? oni oszukiwali na moim labiryncie i niszczyli bloki zeby podejrzec kod ktory dawal wygrana. wiec tez powinni dostac bana za oszukiwanie.
ja ukaralem nieuczciwego gracza na swojej dzialce  na swoich zasadach.


wnosze o unbana, bo ani nic nie stracila ta osoba ani ja nie zyskalem na tym, jedynie ukaralem za oszukiwanie na moim labiryncie. nikt nic nie stracil nikt nie zyskal, po co tu ban? poza tym nigdzie nie ma jasnego regulaminu, ze jest to zabronione tym bardziej, ze nie zrobilem tego w celach zysku a ukarania nieuczciwego zawodnika na moim labiryncie

niezla prowokacje zrobili z pangawel i jeszcze mi sie oberwalo. szkoda ze wczesniejszych rozmow nie pokazala
w pierwszej wypowiedzi podkreśliłem wypowiedzi, które po prostu krzywdzą czytelnika w oczy z powodu nadmiernej głupoty jaka tam jest zawarta, dlatego postaram się jak najlepiej odpowiedzieć na całą sytuację:
Pierwsze podkreślenie:
bardzo dobrze dobrany argument zaczynający całą wypowiedź "śmieszne bany, ponieważ zabiłem kogoś kowadłem na działce, a ten mi dał bana bo to jego koleżanka/kobieta", ja się takiego wylewu już dużo naczytałem, by stwierdzić że ktoś na siłę szuka argumentu byleby osoba banująca miała pod górkę. to kim są dla siebie to jest wyłącznie ich prywatna sprawa, która nie ma mieć prawa ingerencji na serwerze by uzyskać jakiekolwiek przywileje, ale ten temat pewnie i tak jeszcze w tej odpowiedzi odpowiednio wyczerpie.

Drugie podkreślenie:
zabijanie poza strefą pvp (działki i surowcowa) jest zabronione i karane banem i nigdy się to nie zmieniło - od kilku lat dalej stosujemy ten wymiar kary i nie obchodzi nas czym to zrobiłeś (piach, kowadło czy też nawet lawa), zabijanie poza strefą pvp to zabijanie zabronione i tyle. najbardziej w tym mnie śmieszy to jak próbujesz przeciągnąć siłą coś na swoją stronę wiedząc dobrze że i tak nie masz racji (całe podkreślenie).

Trzecie podkreślenie + pogrubienie:
no patrzcie, znalazł się pan który jest fair! co z tego że w ostatnim czasie wyrwał bana za cheaty i masowo tworzył multikonta by obrażać nas (administrację, w tym głównie morsona). tyle, że to nie było uczciwe, że za własne błędy (bo domyślam się, że to "oszustwo" było twoją winą na tej działce) by innych niewinnie zabijać...

Czwarte podkreślenie
powtarzasz się... a ja już ładnie napisałem że zabijanie poza strefą pvp jest zabronione...

Piąte podkreślenie
od wymierzania sprawiedliwości nie jesteś ty, a administracja. jedynie co możesz zrobić to zgłosić osobę, która łamie REGULAMIN SERWEROWY, a nie twój wymysł na działce. to teraz postawię się w sytuacji pangawel - ostatnio zauważyłem jak twoja "żona" Masio13 afczyła w kaktusiarce pangawel, co jest też nieuczciwe, ponieważ poniekąd kradnie zebrane plony, to co? też powinien ją ukarać? tylko wtedy pewnie byś żądał bana dla niego za to, że nie uczciwie zabił kogoś za to, że podkrada itemy z farm!

stwierdzam, że ban jest uczciwy oraz nie zostały nigdzie popełnione błędy. sam wkopałeś się, bo się przyznałeś, a powtórzę: od karania innych graczy nie jesteś ty, a administracja. temat zamykam, bo uważam że został wyczerpany, a jak masz jakiś problem, to zapraszam na PW na discordzie lub gdziekolwiek, bo ja stwierdzam to co widzę, a nie patrzę po ludziach.

(02-04-2023, 20:21)Masiex13 napisał(a):
(02-04-2023, 19:54)rozpruwacz3000 napisał(a): ''a ze z pangawel oszukiwala to zrzucilem kowadlo'' Tyle mi wystarcza w zupelnosci, na lobby masz podane rzeczy bardziej oczywiste za które karamy banem. Zabijanie ''umyslne''  poza arena pvp od zawsze bylo banowane. Nie zostaniesz odbanowany, przykro mi.

oczywiscie ze zrzucilem kowadlo ale dlaczego oni nie maja bana za oszukiwanie i probe wyludzenia? przeciez pangawel oszukal mnie probując wyludzic diamenty czyli wygrana na moim labiryncie. gdyby przeszedl go uczciwie to nic bym nie zrobil. nikt nie kazal jej tam wchodzic przeciez. oszusci maja luz za probe wyludzenia a ja bana za ukaranie ich mam XD smieszna akcja.

domagam sie bana dla nich za probe oszukania mnie i wyludzenia diamentow mimo nieukonczenia labiryntu.
/blokuj na drugi raz, w regulaminie nie mamy czegoś takiego jak oszustwo w minigrze jakiegoś gracza, na co nawet nie ma dowodów, to o tym już nie wspomnę..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości