Nowy spawner
#1
Hejka tak sobie przypominam netherowe moby jakie były i mi się przypomniały te czarne szkielety więc tak wpadłam na pomysł a może by napisać propozycje na nowy spawner z czarnymi szkieletami i byłby tylko dla graczy VIP i SVIP i kosztowałby np. 10-15k dlatego że z nich dropia główki i na skup od razu by dodało się skup tych główek np za 200-300$ co wy na to?
Jestem Aniołem Ciemności 
#2
Refresh
Jestem Aniołem Ciemności 
#3
(01-31-2023, 16:50)koks_16 napisał(a): Refresh

po co jezeli watek zostal napisan7 17h temu no jeju…
nie widzi mi sie ten spawner na skyblocku szczerze mowiac. kiedys sie pytalem cichego czy da sie zrobic tak by ze spawnera mogly leciec 2 rodzaje mobow, ale sie nie da.
#4
Według mnie trochę bez sensu. Nie ma zbytnio co nowego dodać do dropu z niego poza główką. Jedyne co by można było zrobić na skyblocku to zmiany w luckyblockach (jak zależy ci na główce to z niego leci). Obecny drop jest tragiczny. Po dodaniu większej ilości rzeczy do niego stał się całkowicie nieopłacalny. Proponował bym dodanie nowych luckyblokow z czego z obecnego odjąć połowe rzeczy i dodać do innego.
#5
(01-31-2023, 17:32)Chrobras napisał(a): Według mnie trochę bez sensu. Nie ma zbytnio co nowego dodać do dropu z niego poza główką.  Jedyne co by można było zrobić na skyblocku to zmiany w luckyblockach (jak zależy ci na główce to z niego leci). Obecny drop jest tragiczny. Po dodaniu większej ilości rzeczy do niego stał się całkowicie nieopłacalny. Proponował bym dodanie nowych luckyblokow z czego z obecnego odjąć połowe rzeczy i dodać do innego.
mamy jeden plan, który może uszczuplić drop z luckyblocków, jednak potrzeba czasu bo to duża zmiana (no trzeba ogarnąć parę rzeczy). po przemyśleniu propozycji stwierdzam, że spawner witherowego szkieleta nie ma sensu, bo tak jak napisał autor zacytowanego postu - nie ma sensu dodawać kolejnego moba, który ma ten sam drop, a główka raczej nie dropiłaby (póki co leci z luckyblocka normalnego, ale niedługo to się może zmienić). uważam, że możemy przemyśleć dodawanie nowych spawnerów na 1.19, bo tam zapewne będzie dużo nowych itemków i po aktualizacji pewnie będziemy jakoś dodawać nowe itemki do mobów, które już są albo znajdziemy inny pomysł, na razie temat zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości