Łzy Ghasta
#1
Przychodzę z Propozycją Podniesienia ceny w skupie łez ghasta z $15 do minimum 120-150 jak takie drogie są w sklepie to na skupie cena też powinna  być wyższa Big Grin
#2
nie do końca tak to wygląda. Obecnie jak napiszesz że sell łzę za 120/150 to wydaje mi się że ktoś na pewno kupi, bo u mnie po 250 się sprzedały. Ja u siebie skup mam po 150$ zrobiony, a pompowanie ceny na skupie nie ma sensu.
#3
cena w sklepie =/= cena w skupie, a 120-150$ jest przesada.
#4
akurat nie jest przesada nie powinno być po $15
#5
(01-25-2023, 20:40)KamilekGamePl napisał(a): akurat nie jest przesada nie powinno być po $15
jest.
porownajmy do tego inne rzeczy w skupie, ktore sa drogie - sztabka netherytu, ktora mozna wydobyc z zombie (!) i piglinow, leci tego w miare podobnie a nawet mniej niz lza. 
kolejnym przykladem jest palka blaze - 20$, ktora dropi z endermanow i to czasem sporo, a ze wy kochacie afczec na jakis botach to znajac was zaraz pojawilyby sie milionowe kwoty z powodu wysokiej ceny lzy ghasta w skupie. moge byc za podwyzszenie ceny do 20-25$, ale dalej uwazam, ze 120-150 w porownaniu do innych itemkow jest przesadzona + wzgledem wydobycia lez.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości