Prośba na temat zwierząt
#1
Zauważyłam że w odpowiedzi na problem z komendą /zwierzeta było że zostało usunięte i że już nie będzie dodane ale bardzo bym prosiła aby dodać coś podobnego aby miało w sumie takie samo działanie bo już mam dość co chwilę zabijania tych zwierząt które się respia i tylko zaśmiecają limit zwierząt i znając życie inni gracze myślą na ten temat tak samo że to już wkurza że się respia i trzeba je zabijać.
Jestem Aniołem Ciemności 
#2
„cos podobnego” to prosze dokladny pomysl a nie proponowanie jeszcze raz tego samego oraz narzekania jak to zle.
#3
Również mnie to denerwuje, zabijanie ciągle tych zwierząt. Moim zdaniem zwierzęta powinno się kupować tak jak było to na S1. Przykładowo jajko owcy $650, a jak już temat o zwierzętach to proponuje zwiększyć liczbę zwierząt chociaż do 80, ponieważ 40 to jest zdecydowanie za mało. Mam nadzieję, że pomogłem Smile
#4
(01-25-2023, 22:33)FrailekPl napisał(a): Również mnie to denerwuje, zabijanie ciągle tych zwierząt. Moim zdaniem zwierzęta powinno się kupować tak jak było to na S1. Przykładowo jajko owcy $650, a jak już temat o zwierzętach to proponuje zwiększyć liczbę zwierząt chociaż do 80, ponieważ 40 to jest zdecydowanie za mało. Mam nadzieję, że pomogłem Smile

Bardzo dobry pomysł w sumie
Jestem Aniołem Ciemności 
#5
przywrocilem /zwierzeta, moze teraz bedzie lepiej dzialala.
to wolicie zebym calkiem wylaczyl naturalny spawn zwierzat?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(01-26-2023, 09:20)Cichusek napisał(a): przywrocilem /zwierzeta, moze teraz bedzie lepiej dzialala.
to wolicie zebym calkiem wylaczyl naturalny spawn zwierzat?

Ja jestem za tym, żeby całkowicie wyłączyć spawn zwierząt i dodać jajka.
#7
(01-26-2023, 09:20)Cichusek napisał(a): przywrocilem /zwierzeta, moze teraz bedzie lepiej dzialala.
to wolicie zebym calkiem wylaczyl naturalny spawn zwierzat?

Mi tam byłoby obojętnie czy byś wyłączył całkowicie spawn zwierząt czy by była komenda/zwierzęta ważne by te zwierzęta nie wkurzały respiac się i przeszkadzając np do farmy miodu
Jestem Aniołem Ciemności 
#8
a ja na przykład jestem przeciwny usunięciu respu zwierząt i dodaniu jajek, bo to tylko i wyłącznie będzie dążyć do robienia farm miodu, których już jest sporo na serwerze, a tak to resp mobów jest lekkim utrudnieniem (no chyba że ktoś używa /zwierzęta).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości