Zmiana nicku
#1
czy można by mi zmienić nick z kluczykoinator na Kluczykoinator?[Obrazek: image.png]
#2
moge ci zmienic, ale nawet zamiana wielkosci liter w nicku powoduje, ze dzialki i inne rzeczy zostana na starym nicku, wiec trzeba bedzie wszystko poprzenosic.
tylko co i z ktorych trybow?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(01-23-2023, 18:15)Cichusek napisał(a): moge ci zmienic, ale nawet zamiana wielkosci liter w nicku powoduje, ze dzialki i inne rzeczy zostana na starym nicku, wiec trzeba bedzie wszystko poprzenosic.
tylko co i z ktorych trybow?

nie mogę w ogóle wejść na serwer przez co będę musiał miesiąc aby zmienić nick

(01-23-2023, 18:46)Klucz napisał(a):
(01-23-2023, 18:15)Cichusek napisał(a): moge ci zmienic, ale nawet zamiana wielkosci liter w nicku powoduje, ze dzialki i inne rzeczy zostana na starym nicku, wiec trzeba bedzie wszystko poprzenosic.
tylko co i z ktorych trybow?

nie mogę w ogóle wejść na serwer przez co będę musiał miesiąc aby zmienić nick, a jak coś przenosić to tylko wystarczy classic

[Obrazek: image.png]
#4
odblokowalem ten nowy nick, chodzi o to ze jak ktos juz wejdzie z nickiem kluczykonitator to nie moze wchodzic z Kluczykoinator.
haslo do konta powinno byc to samo, ale ekwipunki i inne rzeczy zostaly na starym nicku.
z wyspami i dzialkami nie wiem jak jest, prawdopodobnie rowniez je trzeba przeniesc.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości