Głowy ( limity )
#1
Witam, pisze w sprawie limitów główek postawionych na działkach. Do końca nie rozumiem po co jest ten limit i chcialbym sie dowiedziec jakie ma zastosowanie. Również prosiłbym o rozważenie zdjęcia tego limitu ( jeśli się da ), co napewno spodoba sie wielu graczom. Pozdrawiam
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba Heart 
#2
no a ma ktos juz z nim problem? 50 glowek to sporo
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
a zastosowanie tego jest takie, ze duza ilosc glowek na 1 dzialce moze powodowac lagi w obrebach danej dzialki.
#4
(01-05-2023, 08:49)ForTheNextTrick napisał(a): Witam, pisze w sprawie limitów główek postawionych na działkach. Do końca nie rozumiem po co jest ten limit i chcialbym sie dowiedziec jakie ma zastosowanie. Również prosiłbym o rozważenie zdjęcia tego limitu ( jeśli się da ), co napewno spodoba sie wielu graczom. Pozdrawiam

Popieram.
“ANTAGONIST IS FOREVER

MUSIC WILL BE FOREVER”
#5
(01-05-2023, 09:03)Cichusek napisał(a): no a ma ktos juz z nim problem? 50 glowek to sporo

no ja mam juz ponad 60 i nie mam co z nimi robic, w skrzynce sie sirednio prezentuja i wolalbym zrobic z nich jakas scianke czy cos a przy limicie 50 jest ciezko. Z tego co wiem Burti tez ma ich ponad 50 juz
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba Heart 
#6
za czasow swietnosci adventure, po dodaniu glowek z lisci i drzew, mialem w jednym momencie ponad 400 glow na dzialce, lagi byly, dlatego jest limit glow, a limit 50 glow wystarczy, bo jest 49 roznych glow, wiec nie widze powodu aby zwiekszac ten limit
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#7
(01-05-2023, 10:33)zuk napisał(a): za czasow swietnosci adventure, po dodaniu glowek z lisci i drzew, mialem w jednym momencie ponad 400 glow na dzialce, lagi byly, dlatego jest limit glow, a limit 50 glow wystarczy, bo jest 49 roznych glow, wiec nie widze powodu aby zwiekszac ten limit

nie mowie zeby zwiekszac limit glow do 400, ale chociaz 100/120 by bylo okej
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba Heart 
#8
Jestesmy w limitach, daloby rade zwiekszyc limit rybek tropikalnych? Sad albo chociaz wylaczyc ryby z limitu zwierząt
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#9
Zuk dobrze napisal, limit 50 glowek jest w zupelnosci wystarczajacy :vv
#10
(01-05-2023, 10:37)ForTheNextTrick napisał(a):
(01-05-2023, 10:33)zuk napisał(a): za czasow swietnosci adventure, po dodaniu glowek z lisci i drzew, mialem w jednym momencie ponad 400 glow na dzialce, lagi byly, dlatego jest limit glow, a limit 50 glow wystarczy, bo jest 49 roznych glow, wiec nie widze powodu aby zwiekszac ten limit

nie mowie zeby zwiekszac limit glow do 400, ale chociaz 100/120 by bylo okej

https://imgur.com/a/bCKNfY2
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości