efekt siłki
#1
Witam. Pisze wniosek o przywrócenie efketu silki z wersji 1.8 gdzie ona dodawala 260% dmg wiecej. Powód jest prosty. Aktualnie nie da sie nikogo zabic szybciej niz 5 minut i bitka trwa do pekniecia zbroi. Rozmawiałem o tym z większością graczy i popierali moje zdanie, więc wnosze o pozytynwe rozpatrzenie mojej prośby
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba Heart 
#2
Dobry pomysł, jestem za.
“ANTAGONIST IS FOREVER

MUSIC WILL BE FOREVER”
#3
wlaczylem stare potki, mozecie zaczac testowac czy jest ok.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
(12-31-2022, 17:10)Cichusek napisał(a): wlaczylem stare potki, mozecie zaczac testowac czy jest ok.

ogolnie testowalismy teraz wszystkie mozliwosci i wyszlo na to ze z sharpnesem 5 i silka 2 jak ktos ma set 4/3 nic nie biore na 3 kryty wiec nie wiem gdzie jest blad. Jeszcze chcialbym dodac ze tylko na setach 4/3 na setach slabszych np sam diax to dziala normalnie,
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba Heart 
#5
(12-31-2022, 17:22)ForTheNextTrick napisał(a):
(12-31-2022, 17:10)Cichusek napisał(a): wlaczylem stare potki, mozecie zaczac testowac czy jest ok.

ogolnie testowalismy teraz wszystkie mozliwosci i wyszlo na to ze z sharpnesem 5 i silka 2 jak ktos ma set 4/3 nic nie biore na 3 kryty wiec nie wiem gdzie jest blad

to moze teraz? aktywowalem jeszcze jakas opcje ze zbrojkami.
jak nie, to moze po restarcie bedzie ok, senwi testowal ostatnio ten plugin i z tego co mi pisal, to wszystko juz dobrze dzialalo
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Dalej nic :/
#7
(12-31-2022, 17:26)Cichusek napisał(a):
(12-31-2022, 17:22)ForTheNextTrick napisał(a):
(12-31-2022, 17:10)Cichusek napisał(a): wlaczylem stare potki, mozecie zaczac testowac czy jest ok.

ogolnie testowalismy teraz wszystkie mozliwosci i wyszlo na to ze z sharpnesem 5 i silka 2 jak ktos ma set 4/3 nic nie biore na 3 kryty wiec nie wiem gdzie jest blad

to moze teraz? aktywowalem jeszcze jakas opcje ze zbrojkami.
jak nie, to moze po restarcie bedzie ok, senwi testowal ostatnio ten plugin i z tego co mi pisal, to wszystko juz dobrze dzialalo

no jest problem bo dalej kucu mi sprzedal 5 hitow krytem i pol serca, nie wiem co sie dzieje poczekajmy jutro do 12 to moze bedzie git
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba Heart 
#8
Ta, ogólnie zauważyłem że gdy ktoś cię biję z siłką to set szybciej pada nwm czy tylko ja mam takie odczucie.
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#9
(01-01-2023, 00:52)Yegyori napisał(a): Ta, ogólnie zauważyłem że gdy ktoś cię biję z siłką to set szybciej pada nwm czy tylko ja mam takie odczucie.
Ale to w Minecraftcie zawsze tak było.
#10
(12-31-2022, 17:26)Cichusek napisał(a):
(12-31-2022, 17:22)ForTheNextTrick napisał(a):
(12-31-2022, 17:10)Cichusek napisał(a): wlaczylem stare potki, mozecie zaczac testowac czy jest ok.

ogolnie testowalismy teraz wszystkie mozliwosci i wyszlo na to ze z sharpnesem 5 i silka 2 jak ktos ma set 4/3 nic nie biore na 3 kryty wiec nie wiem gdzie jest blad

to moze teraz? aktywowalem jeszcze jakas opcje ze zbrojkami.
jak nie, to moze po restarcie bedzie ok, senwi testowal ostatnio ten plugin i z tego co mi pisal, to wszystko juz dobrze dzialalo
dalej nie dziala niestety nawet po resecie, nie mam pojecia czego to moze byc wina
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba Heart 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości