Propozycje
#1
Witam, przychodzę z propozycją zmniejszenia mapy tak aby gracze łatwiej mogli się znajść (ogólnie mało graczy gra na pistoletach max10 w tyg... więc jest to dobry pomysł warty przemyślenia) i dać 3/4 tp jednak jeśli jest taka możliwość fajnie by było zrobić jedno tp losowe ponieważ niektórzy gracze poprostu kampią na tp i każdego gracza zabijają co nie jest zbyt fajne. Oraz proponuję znerfić shotguna bo jest zbyt OP. Trzeba to jakoś zrobić żeby zachęcić graczy do grania na tym trybie. 

kiedy restart poziomów i hajsu zrobisz Cichy?
#2
Resetu lvl i hajsu nie trzeba
#3
Akurat tu zgadzam się z lilxikiem reset by się bardzo przydał ogarnąłby trochę zapęd niektórych osób na arenę tez jestem xa
#4
Ty i tak tam nie grasz więc się nie udzielaj
#5
mysle, ze reset poziomow i pieniedzy nie jest potrzebny
#6
moge sprobowac zrobic losowe tp, ale dzialaloby to na podobnej zasadzie co teraz, to znaczy 1 tabliczka teleportujaca i np. 50 wczesniej ustawionych teleportow (zeby zrobic wrazenie losowego punktu)

a arene moge jakos ograniczyc chwilowo scianami aby przez jakis czas byla mniejsza
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
(12-28-2022, 22:12)_CBS napisał(a): mysle, ze reset poziomow i pieniedzy nie jest potrzebny

I to popieram

(12-28-2022, 09:49)keinettgaming napisał(a): Akurat tu zgadzam się z lilxikiem reset by się bardzo przydał ogarnąłby trochę zapęd niektórych osób na arenę tez jestem xa

XD niektórzy ludzie wchodzą i po 1 minucie wychodzą bo nie wiedzą jak na arenę wejść
#8
napisalem plugin na "losowy" teleport i ustawilem 30 teleportow w jednej tabliczce na spawnie.
mapke zmniejszylem mniej wiecej o polowe.
shotgun zadaje mniejsze obrazenia i delikatnie zmniejszylem tez dwururke (shotgun+dwururka zostawia ok. 2 serca zycia)

ktos tam kiedys pisal, ze mapa z trackerem crashuje gre czy cos, ale kupilem i dobrze mi pokazywalo innego gracza, to nie wiem.
moze kwestia wersji gry, ja gralem na 1.18.2
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
(12-29-2022, 11:24)Cichusek napisał(a): napisalem plugin na "losowy" teleport i ustawilem 30 teleportow w jednej tabliczce na spawnie.
mapke zmniejszylem mniej wiecej o polowe.
shotgun zadaje mniejsze obrazenia i delikatnie zmniejszylem tez dwururke (shotgun+dwururka zostawia ok. 2 serca zycia)

ktos tam kiedys pisal, ze mapa z trackerem crashuje gre czy cos, ale kupilem i dobrze mi pokazywalo innego gracza, to nie wiem.
moze kwestia wersji gry, ja gralem na 1.18.2
Jezeli chodzi o mape to nie craszuje tylko jak uzywam mapy i wtedy ktos mnie zabije wtedy mapa pokazuje tamte miejsce gdzie zginołem i jak kupuje pokazuje to samo zeby dzialalo to musze wyjsc i wejsc gralem na 1.18.2 i mi sie tak robilo ale gram na 1.8.9 i juz mi dziala a i tylko drabinki nie dzialaja jak gram na 1.8.9

Po znerfieniu shotgun teraz zadaje 5 serc a normalnie za kazdym razem na hita brał a dwururka to samo zadaje jak coś
#10
(ogólnie mało graczy gra na pistoletach max10 w tyg... więc jest to dobry pomysł warty przemyślenia)
Więcej osób nie będzie grać na tym trybie, bo aktualnie normalnie grać się nie da.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości