Problem z wejsciem na suro
#1
No halo halo witome was 
mam Problem z wejsciem na surowcowa mape poniewaz kiedy klikam w tabliczke tepa mnie na surowcowa ale dostaje  laga i wywala mnie do lobby 
Nie tylko ja tak mam Gracz Telmi96 tez tak ma podobno czasami  z tego co mi wiadomo 
czy da sie z tym cos zrobic?
#2
jak wyglada ten lag? widzisz w ogole mape czy masz ekran teleportacyjny i nagle cie wyrzuca?
jesli widac mape, to chunki ladnie sie wczytuja czy widzisz dziury po chunkach?
jest tak za kazdym razem czy np. dzien wczesniej bylo dobrze?
z jakiej wersji gry korzystasz?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Cichy, każdy tak ma, gdy idziesz, na surowcową to masz laga, nie możesz pisać na chacie i rozwalać, czasem są i te dziury, czasem wywali z serwa a czasem odlaguje po jakimś czasie. ;l



Nie ma lipy, same brzozy.



#4
Ja biegałem w te i wewte 100 razy, z surowcowej na spawna w ponad połowie przypadków był to biom savanna i chyba zrobię o tym wątek
#5
zwiekszylem pewne wartosci w ustawieniach wczytywania chunkow, moze sie poprawi po restarcie.
u siebie mialem wolne wczytywanie chunkow podczas teleportacji na mape dzialek, ale to bylo przez pierwsze 2 dni od startu serwera, a po zmianach sie poprawilo i juz nigdzie nie odczuwalem lagow, cofek czy wolnego wczytywania terenu.

moze tez macie jakies dziwne ustawienia w grze z view-distance? na serwerze jest ustawione na 3, nie ma potrzeby ustawiac wiekszego w kliencie gry, bo moze to tez jakos wplywac na te chunki.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(12-19-2022, 20:45)Szajsu12 napisał(a): No halo halo witome was 
mam Problem z wejsciem na surowcowa mape poniewaz kiedy klikam w tabliczke tepa mnie na surowcowa ale dostaje  laga i wywala mnie do lobby 
Nie tylko ja tak mam Gracz Telmi96 tez tak ma podobno czasami  z tego co mi wiadomo 
czy da sie z tym cos zrobic?
Dlaczego grasz na multikoncie? Przeciez dostales perma, nie powinno Cie tu byc
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#7
lag u mnie wyglada tak jak z dzialki np wchodze na spawna to mam takiego 5 sec laga ze moge sie ruszac ale nie moge np ec otwierac 
a jak wbijam na suro to mam takie cos ze klikam w tabliczke tepa mnie i stoje tak jak by na ziemi ale wywala mnie do lobby nagle a na innych serverach normalnie to dziala
a i nie gram na mk tylko zmienilem se nick na premce i gram na nowej edzie Heart
#8
(12-20-2022, 11:24)Szajsu12 napisał(a): lag u mnie wyglada tak jak z dzialki np wchodze na spawna to mam takiego 5 sec laga ze moge sie ruszac ale nie moge np ec otwierac 
a jak wbijam na suro to mam takie cos ze klikam w tabliczke tepa mnie i stoje tak jak by na ziemi ale wywala mnie do lobby nagle a na innych serverach normalnie to dziala
a i nie gram na mk tylko zmienilem se nick na premce i gram na nowej edzie Heart

ale zmiana nicku nic nie zmienia, dostales bana, to powinienes napisac prosbe o unbana, a nie grac na nowym nicku
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#9
(12-20-2022, 07:09)BeZZ_Nicku napisał(a): Ja biegałem w te i wewte 100 razy, z surowcowej na spawna w ponad połowie przypadków był to biom savanna i chyba zrobię o tym wątek

+



Nie ma lipy, same brzozy.



#10
No jutro reset surowcowej, bedzie inna wiec luz
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości